Barış Ataş sözleşme imzaladıYeni transferimiz Barış Ataş Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’nde düzenlenen törenle 3+1 yıllık sözleşmeye imza attı.


İmza törenine katılan Yönetim Kurulu Üyemiz Özer Bayraktar Barış’ı uzun süredir takip ettiklerini belirterek, “Barış’ı Ümit Milli takımdan beri takip ediyoruz. Dost ve kardeş kulübümüz Diyarbakırspor’un değerli oyuncusu Barış Ataş’ı Türkiye’nin en büyük kulüplerinden birine transfer etmiş bulunmaktayız. Kendisiyle anlaşmaktan dolayı mutluyuz. Genç oyuncumuza başarılar diliyoruz” dedi.

Genç oyuncu Barış Ataş ise transferinde emeği geçen herkese teşekkür ederek, “Türkiye’nin en büyük takımlarından birine geldiğim için büyük mutluluk yaşıyorum. Diyarbakırspor’da çok güzel günlerim geçti. Başta Başkan Çetin Sümer olmak üzere bana emeği geçen yönetim kurulu, teknik heyet ve personele teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Kendisini rekabete hazır hissettiğini ifade eden Barış, “Orta sahada görev yapan arkadaşlarımla birlikte iyi bir rekabet içine gireceğim. Bu rekabet takımımızın başarısına katkı sağlayacak” yorumunu yaptı.

Trabzonspor’a gelerek hedeflerinden birini gerçekleştirdiğini söyleyen Barış, şöyle devam etti: “Şimdi burada forma giyip, şampiyonluk yaşayıp ardından milli takıma yükselmek istiyorum”

Barış, eski futbolcumuz Şeyhmuz Suna’dan Trabzonspor hakkında çok olumlu sözler duyduğunu da belirtti..

Törende Yönetim Kurulu Üyemiz Özer Bayraktar tarafından Barış’a TrabzonCell hattı ve Trabzonspor Taraftar Kartı hediye etti.

İmza töreni sonrası antrenman sahasına çıkarak basın mensuplarına görüntü veren Barış’ın yeni sezonda 21 numaralı forma giyeceği açıklandı.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 351
favori
like
share
.-kral-. Tarih: 23.07.2010 17:33
[url]http://img524.imageshack.us/i/cuma1mb2xl6.jpg/[/url]
Çaykarali-61 Tarih: 18.07.2010 08:01
bencede barış ataşı alarak çok iyi yaptığımızı düşünüyorum.inşallah trabzonspora hayırlı uğurlu olur.
Asi Çaykaralı61 Tarih: 24.06.2010 14:36
Yeni transferimiz hayırlı uğurlu olsun