İtalya 1. Futbol Ligi Seri A takımlarından İnter'de kulüp başkanı Massimo Moratti yaptığı bir açıklama ile Real Madrid'in Brezilyalı golcüsü Ronaldo ile transfer görüşmeleri yapmadıklarını söyledi.

İnter Kulübü Başkanı Massimo Moratti, Ronaldo'nun önümüzdeki sezon İnter'de oynamayı kabul ettiği şeklinde İtalyan basınında çıkan haberleri kulübün resmi internet sitesinde yaptığı bir açıklama ile yalanladı. Moratti, siteye yaptığı açıklamada, "Şu an için Ronaldo ile İnter kulübü arasında herhangi bir transfer görüşmesi olmamıştır. Ben böyle büyük bir futbolcuyu geri getirmek isterim ancak kararlar doğru zamanda verilmek zorundadır. Şimdi biz Adriano'ya sahip çıkmak ve onun kendini geliştirmesine yardımcı olmak zorundayız" dedi.

İnter'in eski golcüsü Brezilyalı yıldız Ronaldo geçtiğimiz ay düzenlediği bir basın toplantısında Real Madrid taraftarlarının kendisini sevmediklerini bu nedenle de takımda huzursuz olduğunu ve sezon sonunda ayrılmak istediğini söylemiş ve bir anda gündeme oturmuştu.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 345
favori
like
share
okanoo28 Tarih: 15.03.2006 15:40
adam mutsuzum dedi ya dünyanın 4 bir yanına göderirler şimdi ronaldo yu...

haber için teşekkürler