Ahmet Safak" Simdi "ismini Verdigini Albumunun ""SariKamis"" isimli Parcasina Klip Cekmis.. Hem Kilibi izLeyelim Hemde Sanatci Hakkinda Dusuncelerimizi Ve Yorumlarimizi Paylasalim


[URL=http://www.klip24.com/izle_klip.php?id=785]Ahmet Safak-Sarikamis Klibi izLemek icin Tiklayin

Etiketler:
Beğeniler: 1
Favoriler: 1
İzlenmeler: 2434
favori
like
share
KADİR ÇAVDAR Tarih: 15.01.2009 16:13
ELLERINIZE SAĞLIK
ozgur_68 Tarih: 25.03.2008 16:25
TESEKKURLER
crazykaos1 Tarih: 22.06.2007 09:33
genelde ülkücülerin dinlediği bir sanatcı bende ülkücüyüm vede şuana kadar ahmet şafagın dinlemediğim hiç bir albümü yok ahmet şafak ve osman öztunç hastasıyımdır vede abdullah çatlının tüm kitaplarını okudum herkeze öneririm
A©uN Tarih: 13.06.2007 16:59
:76: O ŞARKI BENİ AĞLATIYOR...!!!
SuRMeLi Tarih: 14.04.2007 10:37
Cok seviyorum ahmet safagi.. :2: Çok güzel türküleri var :85:
Emegine saglik arkadas
_Sehzade_ Tarih: 05.04.2007 00:32
KAN MECLİSİ:1915

Ahmet Şafak'ın Beklenen Kitabı Nihayet Çıktı Karakutu Yayınları İmzasıyla Bütün Kitapçılarda

Türk Roman Tarihinde Bir İlk.Yakın Tarihin Duygusal Keşfi.1915'lerin Türkiyesi.Savaşın Hırpaladığı Yüreklerde Bitip Tükenmeyen Dayanma Azmi.Bir Adli Tıp Hekiminin,Alman Casusu Gazeteci Helga İle Yaşadığı Aşk.1915'in Savaş Ortamında Yaşanan Kıyasıya Ayakta Kalma Mücadelesi.Ermeni Tehcirinin Arkasındaki Olaylar Zinciri.Memleketin Elde Tutulması İçin Verilen Mücadele Ortamında Yolu Kesişen Enver Paşa,Ziya Gökalp,Bahaattin Şakir,Hüseyin Cahit'lerin Öyküsü.1915:Kan Meclisi Bir Dönemin Sırlı Dosyasını Aralıyor.
_Sehzade_ Tarih: 05.04.2007 00:30
Ahmet Şafak'ın Biyografisi

İstanbul'da doğdum.
Bütün öğrenim hayatımı İstanbul'da sürdürdüm.İşletme eğitimi aldım ama bitiremedim.Şu an Bakü Devlet İnsanat Üniversitesinde kompozitörlük bölümü öğrencisiyim.
Daha önce gazeteciydim.Yayınlanmış 3 adet kitabım var.Kitaplarım sosyal-politik inceleme eserleridir.Yazmak hayatımın vazgeçilmezidir,artık gazeteci değilim,edebiyatla her gün biraz daha fazla haşır neşir durumdayım.Her tür kitap okurum,seçmem.Kitap okuyuşumda her hangi bir görüş saplantım yoktur.Öğrenme kavramını bir bütün olarak kabul ederim,ayrımı bilgim ve kriterlerim çerçevesinde yaparım.
Ben bir sanatçıyım.Dünyaya sanatın geniş,duygusal,hoşgörülü,renkli ama bir o kadar da sorumluluk isteyen penceresinden bakarım.ben bu ülkenin sanatçısıyım.Türküm ve müslümanım.Elbette bu unsurlar sosyal bakışımı çerçeveler,formalaştırır.Gayem milletime hizmet etmektir.En iyi hizmet milletin kuşakları arasında kültürel bağ kurmaktır,buna amaca yakışır eserler vermektir. Şu ana kadar öyle yaptım.
Beş albüm çıkardım.Şarkılar tamamiyle şahsıma aittir.Bir iki anonim esere de yer verdim. Yalnızkurt isimli eserimi bilmeyen yoktur.Bu eserin sözü de müziği de sonndaki şiiri de bana aittir. TGRT'de SÖZ-MÜZİK AHMET ŞAFAK adıyla şov programı sundum.Her perşembe akşamı renkli konuklarla değişik bir program örneğiydi.Bu programda her hefta orijinal-yeni besteler yaptım seslendirdim.
Dizi filmler gerçekleştirdim.Başrolünde yer aldım.Bunlardan ilki AVCI idi.Kanal D'de gösterildi.Ahmet Şafak,Toprak Sergen,Cem Karaca,Yasemin Kozanoğlu,Nefise Karatay gibi isimler vardı.Sonra Kanal 7'deki RABİA bu dizi filmde sevgili Yeliz Şar ile başrolü paylaştık.Ardından KIYAN TEPESİ EFSANESİ adlı televizyon filmi.Bu film çok anlamlı bir anadolu efsanesini konu ediyordu.Severek oynadım,Kıyan'ı canlandırdım.Türkiyemizin pek çok yöresinde sayısız konserler verdim.Sadece Türkiyemiz 'de değil,Avrupa'da ve Türk dünyasında..
Kırgızistanda ve Azerbaycanda verdiğim konserleri unutamam.Azerbaycan'ın görkemli müzik abidesi Devlet Flormania salonunda ilk kez konser veren Anadolu Türkü olarak tarihe geçtim.Azerbaycan'da verdiğim konserlerden sonra yine bir ilki gerçekleştirerek bir sinema filmi çalışması yaptım.çeşitli sebeplerle yarıda kalan filmin çalışmalarına önümüzdeki aylarda devam edilecek. Şu an üzerinde çalıştığım biri tarihi olmak üzere iki roman var.Zannederim ikibinaltı son aylarına doğru ikisini de bitirebileceğim.
Ve Kral Tv ödülü.
Geçtiğimiz yıl özgün müzik dalında erkek kategorisinde Sarıkamış isimli eserimle Kral Tv ödülü aldım.
Şimdide yine bir ilk..
Sinema filmi.
Senaryosu tarafımdan yazılan,müzikleri yine tarafımdan yapılacak olan Vatansever filmi
oğuzhan80 Tarih: 22.02.2007 00:10
dijital_h Tarih: 17.02.2007 10:23