Partner ürün gamına yeni bir gövde tipi eklendi: Uzun Şasi. Yeni versiyonlarla güçlenen Partner ürün gamı, ilk defa uzatılmış bir gövde versiyonuna sahip oluyor.


Partner modelinin sahip olduğu temel özellikler olan pratiklik, fonksiyonellik, konfor ve çok yönlü kullanıma ilave olarak, daha fazla iç hacim imkanı sunan Uzun Şasi versiyonları, hem Kombi Van hem Van tipiyle ürün gamındaki yerini aldı.


Partner Uzun Şaside araç uzunluğunda 300 mmlik bir artış sağlandı. Bu uzatma işlemi araç dingil mesafesinde herhangi bir değişiklik yapılmaksızın arka tekerlekler ile arka tampon arasında gerçekleştirildi. Bunun sonucu olarak da, aracın manevra kabiliyetinde herhangi bir değişikliğe yol açılmadı.


Yapılan bu uzatma işlemi sonucunda Van versiyonu yükleme hacmi 3.0 m3den 3.5 m3e çıkartıldı. Bu ilave yük hacmi ile daha hacimli yüklerin taşınması mümkün hale getirildi. Ayrıca, uzatılmış yük bölümü daha uzun yüklerin taşınabilmesine de olanak sağlıyor.


Kombi Van versiyonunda ise arka bölümde sağlanan ilave hacim 4 yolcu taşıma kapasitesinin yanında artık daha fazla yük taşınabilmesine olanak sağlıyor.


Partner Uzun Şasi versiyonları, Partner ürün gamını daha da güçlendirecek ve Partner modelinin pazardaki konumunu sağlamlaştıracak. Müşteri beklenti ve ihtiyaçlarını karşılamak üzere Partner artık daha fazla seçeneğe sahip.


Partner Van Uzun Şasi, 21,250 YTL ve Partner Kombi Van Uzun Şasi ise 26,350 YTLden başlayan fiyatlarla Peugeot bayilerindeki yerini aldı.

Beğeniler: 1
Favoriler: 0
İzlenmeler: 667
favori
like
share