Cry_Wolf (e-Katil)
Gösterim tarihi: 17.Mart.2006
Yönetmen: Jeff Wadlow
Oyuncular: Julian Morris, Lindy Booth, Jared Padalecki, Jon Bon Jovi
Dil: İngilizce
Tür: Gerilim


Jeff Wadlow'un hem yönettiği hem de Beau Bauman ile birlikte senaryosunu yazdığı e-katil, yalan oyunu oynayan sekiz masum lise öğrencisinin vahşetle yüz yüze gelmesini ve doğruyu söyleseler bile yalancılara kimsenin inanmadığı gerçeğini konu alıyor. Filmin sürprizi ise Jon Bon Jovi.


Konusu
Owen Matthews, en son okuduğu okulda kurallara karşı gelerek olay yarattığı için Westlake Prep (kampüsünün yakınlarındaki ormanda ölü bir kadının bulunduğu okul) de eğitimine devam eder. Owen hemen, gayri resmi bir klüp olan ve güzel ve deneyimli Dodger ile hızlı konuşan ve hemen parlayan Tom'un da üyesi olduğu yalancılar kulübüne katılır. Owen ve yeni arkadaşları Kurt adında, yakın zamanda bir cinayet işlemiş ve bunu tekrarlamayı planlayan bir katil yaratırlar ve bu söylentiyi tüm okula yayarak kampüsün bile sınırlarını aşmasını sağlarlar.

Gruptakilerin tanımlamasına göre Kurt kurban olarak, birbirini çok iyi tanıyan kişileri seçmeye eğilimli. Okulun gazetecilik öğretmeni Rich Walker (Jon Bon Jovi), grubu internette pusuda bekleyen vahşetlerden söz edince Owen uydurma hikayelerini sanal ortamda yayma konusunda cesaretlenir. Tanımlanan kurbanlar birdenbire ortadan kaybolmaya başlarlar. Owen, Dodger ve Tom yalanın nerede bitip doğrunun nerde başladığını artık kestiremezler. Biri ya da bir şey- oyuncuların kendilerini avlamaya başladığında, oyun korkutucu bir şekilde gerçeğe dönüşüyor.

Etiketler:
Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 444
favori
like
share
tozkoparan Tarih: 21.08.2007 07:24
Paylaşım İçin Teşekkürler Ellerine Sağlık...
kurtjara Tarih: 21.03.2006 12:58
Bir gerilim filmi daha bu sezon bir bolluk yaşanıyor gerçekten bu tür filmler açısından, ve Jon Bon Jovi' nin de olması da ilgi çekici bir nokta, haber için teşekkürler arkadaşım
eBRuLy Tarih: 21.03.2006 12:36
izlemek gerek

tesekkürler arkadasim