Two For The Money (Kirli Para)
Gösterim tarihi: 28.Nisan.2006
Yönetmen: D.J. Caruso
Oyuncular: Al Pacino, Matthew McConaughey, Rene Russo, Armand Assante, Jeremy Piven
Dil: İngilizce
Tür: Komedi, drama


The Godfather (Baba) ve Scarface (Yaralı Yüz), The Devil's Advocate (Şeytanın Avukatı) gibi destansı filmlerin unutulmaz aktörü Al Pacino'yu özleyenler, pek yakında yeni filminde izleyebilecek. Pacino, bu kez yüksek bahisçilerin yazı-tura atarak servet kazandığı ya da kaybettiği bir dünyaya götürüyor seyirciyi.


Konusu
Brandon, yeteneği sayesinde, ülkenin en büyük spor danışmanlık şirketlerinden birinin sahibi olan Walter Abrams'ın dikkatini çekiyor. Walter, küçük bir şehirden gelen eski sporcuyu işe alıyor ve onu vitrine çıkabileceği şekilde hazırlıyor. Brandon kısa süre içinde, Manhattan'ın altın çocuğu statüsünün tadına varıyor ve Walter'ın büyük oynamaya yatkın yaşam tarzına giderek ısınıyor. Aralarında gelişen baba-oğul ilişkisi Walter'ın işlerini büyütüyor ve müşterilerini artırıyor. Ta ki Brandon'ın yeteneği sönmeye ve Walter'ın bir hami olarak müdahalelerinin çizgiyi aşmaya başlamasına kadar.

Milyonlarca dolar söz konusuyken, Brandon ve Walter ego çatışması şeklinde bir ölümcül oyuna girişiyorlar, her ikisi de birbirine üstünlük kurmaya çalışıyor. Bu arada kendi dünyalarındaki herkes, Walter'ın eşi Toni dahil olmak üzere dozu giderek artan bu düellonun içine çekiliyor - ancak bu dünyada her şey göründüğü gibi değil.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 632
favori
like
share
tozkoparan Tarih: 21.08.2007 07:25
Paylaşım İçin Teşekkürler Ellerine Sağlık...
tozkoparan Tarih: 20.08.2007 16:15
Paylaşım İçin Sağol Eline Sağlık..
hardx Tarih: 03.05.2007 14:48
izlemedim ama güzel bir flime benziyor.Paylaşım için saol kurtjara
ebu87 Tarih: 06.04.2007 19:06
:5:harika bi film
eBRuLy Tarih: 07.04.2006 11:02
Matthew McConaughey en sevdigim oyuncudur :3:

Tesekkürler arkadasim