Hoodwinked (Kırmızı Başlıklı Kız )
Gösterim tarihi: 24.Mart.2006
Yönetmen: Cory Edwards-Todd Edwards-Tony Leech
Oyuncular: Seslendirenler: Glenn Close, Anne Hathaway, James Belushi, Patrick Warburton, Anthony Anderson, David Ogden Stiers
Dil: İngilizce
Tür: Animasyon


Büyük bir olasılıkla Kırmızı Başlıklı Kız masalını biliyorsunuz. Hem de çok iyi. Ama bu filmi izlediğinizde bu ünlü masalla ilgili bildiğiniz her şey değişecek... Bu kez Kırmızı Başlıklı Kız, büyükkanesi, oduncu ve kurt bir suçun zanlıları olarak beyazperdede.


Konusu
Her şey tüylü ve kürklü polis ve dedektiflerin, gelen bir şikayet üzerine Granny'nin ormandaki evinde ortaya çıkmalarıyla başlıyor.

İlk bakışta, bir oduncunun büyük anne kılığına girmiş bir kurdu tartaklaması ve haneye tecavüz ve izinsiz balta kullanma gibi bazı suçların işlendiği bilindik durum gibi gözüküyor.

Ama görünüş yanıltıcı olabilir. Nazik dedektif Nicky Flippers, çıkarcı polis şefi Grizzly ve polis memuru Bill Stork hilebaz şüphelileri sorgularken, her birinin tamamen farklı, ama aynı ölçüde vahşi ve tutarsız hikayeleri olduğunu keşfediyorlar.

Dahası işlenen suçun, orman için çok önemli olan değerleri kurabiye tariflerini çalarak ormanı yağmalayan, kötülüğü dilden dile dolaşan "Şekerleme Hırsızı" ile de bir ilgisi var gibi gözüküyor...

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 6750
favori
like
share
tozkoparan Tarih: 21.08.2007 06:34
Paylaşım İçin Teşekkürler Ellerine Sağlık...
biçer Tarih: 10.04.2006 20:25
:5: teşekürler
hardstorm Tarih: 23.03.2006 23:52
Çok komik bir animasyon oldugunu duydum en yakın zamanda izlicem

teşekkürler bluwawe
eBRuLy Tarih: 22.03.2006 23:42
hos bir cizgi film olsa gerek :78: