Galatasaray Kulübü, 100. Yıl Belgeselleri'nin ikincisi olan ''100 Yıllık Sevda''nın DVD ve VCD'si yarından itibaren satışa sunacak.
Kulübün resmi internet sitesinden yapılan açıklamaya göre, ''100 Yıllık Sevda'' belgeseli, Fortis Türkiye Kupası'nda Fenerbahçe ile yapılacak maç öncesi, Ali Sami Yen Stadı'nda satışa çıkarılacak. Belgesel, daha sonra Türkiye'deki tüm müzik-film marketlerde yerini alacak.
DVD'si 19,90 YTL, VCD'si 9.90 YTL'den satışa çıkarılacak belgesel, 245 dakika uzunluğunda ve poster hediyeli olacak. Galatasaray'ın 100 yıllık tarihinin ayrıntılı ve görsel anlatımından oluşan belgesel, unutulmaz maçları unutulmaz görüntüler ve kahramanlarının ağzından unutulmaz anılarla aktarıyor.
UNIT Group ve Ünal Aysal'ın sponsorluğunda, Mehmet Ali Birand'ın koordinasyonunda hazırlanan belgeselin yönetmenliğini Mehmet Polat üstlendi. Senaryosu Mehmet Şenol ve M.Ali Gökaçtı tarafından yazılan belgeselde, Galatasaray taraftarlarına ayrılan özel bir bölüm de bulunuyor. Bu bölümde geçen yıl içinde oynanan futbol karşılaşmaları sırasında çekilen tribün görüntüleri ve söyleşiler yer alıyor.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 1266
favori
like
share