Gittikçe ondan uzaklaşıyorsanız...
Sevgilinizle gittikçe daha az zaman geçiriyor ve bundan rahatsızlık duymuyorsanız, bu sizin sadakat korkunuzun bir göstergesi olabilir.
Her zaman arkadaşlarınızla birlikteyseniz...
Hafta içi her gün erkek arkadaşlarınız programlar yapıyorsanız, önceliklerinizi kesinlikle tekrar gözden geçirmelisiniz.
Başka kadınlarla ilgileniyorsanız...
Başka kadınlara sadece bakmakla kalmayıp, onlarla flört ediyor ve yakınlaşıyorsanız, sevgilinizle mutlu olup olmadığınızı, ona bağlanmak isteyip istemediğinizi tekrar düşünmelisiniz
Beraberken hep aynı yerlere gidiyorsanız...
Sevgilinizle her hafta sadece yemeğe ve sinemaya gidiyorsanız, bu ilişkinizin tekdüzeleşmeye başladığının bir göstergesidir.

NASIL DEĞİŞEBİLİRSİNİZ?
Sevgilinizle daha fazla yakınlaşmaktan korktuğunuzu anladınız. Her şeyden önce ilişkinin ne yöne gitmesini istediğinize karar verin. Böyle mi sürmesini istiyorsunuz, korkunuzu yenip bağlanmayı tercih eder misiniz, yoksa çözüm ayrılmak mı?

ONUNLA OLMAYI GERÇEKTEN İSTİYOR MUSUNUZ?
Eğer sadakat korkunuzu yenmek istiyorsanız, gerçekten birlikte yaşlanmak isteyeceğiniz bir sevgili bulmaya çalışın. Aile ve arkadaş baskısına değil, kendi isteklerinize öncelik tanıyın.
Her şeyden önce yanıtlamanız gereken soru şu olmalı: Kendimi aynı insanla on yıl sonra da beraber görebiliyor muyum?
Birçok erkek, ilişki ciddileşmeye başladığı zaman, sevgililerinin kendilerine çok baskı uygulayacağını düşünür. Burada önemli olan, ilgiyi baskı olarak görüp görmemenizdir. Her ilişkinizde süre üç ayı geçtiğinde, bir şeylerin ters gittiğini düşünüyorsanız, belki de sorun sevgilinizde değil, sizdedir!

ONUNLA SADECE YALNIZ OLMAMAK İÇİN Mİ BERABERSİNİZ?
Mükemmel eşinizi bulana kadar, sadece yalnız olmamak için biriyle beraber olduğunuzu düşünüyorsanız, şu andaki ilişkinizi tekrar gözden geçirmenizde yarar var. Eğer onu, beraber yaşlanabileceğiniz kişi olarak görüyor ancak bağlanmaktan korkuyorsanız, bunu yenmek için hem kendinize hem de ona zaman tanıyın. Ayrıca ilişkinizin gelişmesi için sizin de çaba harcamanız gerektiğini unutmayın.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 299
favori
like
share