[COLOR=coral]İki önerimiz var, ikisi de eviniz için. Ama biri diğerine göre daha kolay yapılabilecek bir 'alışveriş'. Yeni bir ev kurma ya da evinizde köklü bir değişiklik yapma arifesindeyseniz, 'gidilecek yerler' listenize 1000a Dekorasyon Merkezi'ni de ekleyin. Çünkü burada 22 Mart'a kadar 300 markanın showroomlarında yüzde 70'e varan indirimler olacak. Koltuktan duvar kağıdına, perdelik kumaştan güvenlik sistemlerine, beyaz eşyadan vitrifiyeye kadar birçok seçenek sunan dekorasyon merkezi, evinde ucuza yenilik yapmak isteyenleri pazar 12:00-20:00 ve diğer günler 10:00-20:00 saatleri arasında alışveriş turuna bekliyor. Wood Art, Maki Butik, Villa Erol, Zemin Collection, Meda Şömine, Serapool, BVT Studio, Nemm, Dortek, Mass, DCC, Lin gibi pek çok markanın bulunduğu merkezde, duvar kağıdının bir rulosunun 40 euro'dan 7 milyon 500 bin TL'ye, yatak örtülerinin 180 milyon TL'den 90 milyon TL'ye, mutfakların 11 bin euro'dan 4 bin 400 euro'ya düştüğü göz önüne alınırsa kesesini düşünenlerin kaçırmaması gereken bir fırsat olduğunu söyleyebiliriz. Bahar müzayedesi Yine eviniz için bir öneri. Fakat herkes için değil ne yazık ki... Dünyaca ünlü ressamlar ile çağdaş Türk ressamlarının eserlerinin yer alacağı Artium Sanat Evi Bahar Müzayedesi yarın saat 15:00'te Mövenpick Otel'de gerçekleşecek. Mihri Müşfik'in Otoportre'sinin en önemli eserlerin arasında olduğu müzayedede Fikret Mualla (Cazcılar), Selahattin Teoman (Topkapı Sarayı, Bağdat Köşkü), Ayvazovski (Denizde Fırtına), Fausto Zonaro (Oryantalist Kompozisyon), Ruhi Arel (Haliçte Günbatımı), İbrahim Çallı (Boğaz'dan Görünüm), Naci Kalmukoğlu (Bahar Dalları), Avni Arbaş (Çocuklar), Nuri Abaç (Fareler ve İnsanlar) öne çıkan eserler arasında yer alıyor.

Müzayedenin en önemli tabloları arasında yer alan Otoportre, sanatsal değerinin yanı sıra belgesel olarak da çok önemli bir yere sahip. İlk kadın ressamlarımızdan ve Kız Sanayi-i Nefise Mektebi hocalarından Mihri Müşfik'in Otoportre'si 18 milyar TL başlangıç fiyatıyla satışa sunulacak. Alıcı olmasanız bile iyi vakit geçirdiğiniz kesin. Alıcıysanız da evinize iyi bir tabloyla döneceğiniz kesin.

Beğeniler: 1
Favoriler: 0
İzlenmeler: 502
favori
like
share
ECE_06 Tarih: 18.04.2006 22:11
Bu aralar ev dekorasyonuna çok ihtiyacım olacak ama bu merkez istanbulda açılacak ben ankaradan bir seçenek istiyorum.teşekkürler :78:
casper Tarih: 17.04.2006 16:44
ev dekoru başlı başına bir iş,bu tarz showroomlar da bunun için iyi bir seçenek
SU-PERISI Tarih: 27.03.2006 21:51
saol cadıkız.