[COLOR=coral]Sevgilinizle neden beraber olduğunuzu oturup hiç düşündünüz mü? İlişkinizi ayakta tutan asıl duygunun ne olduğunu.Herkes kendi ilişkisini, kendi duygularını yaşayıp duruyor. Sonsuza dek sürecekmiş gibi gözüken ilişkiler bir anda biterken, "Nasıl birlikteler" diye baktığınız çiftler yıllarca birbirlerinden kopamıyorlar. Beraberliği sürdüren sebepler iyi ya da kötü olabilir. Bir test havasında sürüp giden yazıda, siz de kendinizi, ilişkinizi sınayabilirsiniz. İşte şıklardan bazıları: İlişkiniz devam ediyor çünkü siz ona tapıyorsunuz Bu araştırmaya göre birlikte olmanız için kötü bir sebep değil. Yalnız her seçenekte olduğu gibi bunun da olumlu ve olumsuz yanları var. Olumlu çünkü bu bir aşk olabilir. Olumsuz çünkü, "tapma" dediğiniz şey onun sosyal statüsü, yakışıklılığı, mesleği ile ilgili olabilir. Bu da büyük bir risk. Birliktesiniz çünkü o sizi seviyor Aslında mantıklı bir sebep çünkü sevdiğiniz insanın sizi seviyor olması iyi bir durum. Ancak birlikteliğin tek sebebi bu ise korkulacak bir durum.


Onunla birlikteyim çünkü daha iyi birini bulabileceğimi düşünemiyorum

Berbat bir sebep. Berbat olduğu için de hiç olumlu bir yanı yok. Böyle bir cevap veriyorsanız şu sorulara da mantıklı cevaplar bulmanız gerekiyor. Ondan daha iyi birisi kim? Birini bulmak ne demek? Birini bulmak gerekli mi?

Onunla birlikteyim çünkü o çok iyi bir baba olacak

Bu çok korkunç bir sebep. Tek olumlu yanı sadece evliliğin sözkonusu olduğu bir ilişkide kendini gösteriyor. Çünkü bir çocuk olacaksa ona iyi de bir baba gerekiyor. Olumsuz yanı ise bu mantıktan yola çıkıldığında yanlış kararlar veriliyor olması. Çünkü görüntüler yanıltıcı olabilir. İyi bir babadan kötü bir eş olabilir, dikkat!

Bu sorulara cevap verdiniz ve aradan yıllar geçti, hala birliktesiniz. Peki bütün bu düşündüğünüz şeyler o günkü değerini koruyor mu? Sizi seviyor olması ya da ideal erkek olması yeterli mi? Hala ona tapıyor musunuz?

Beğeniler: 1
Favoriler: 0
İzlenmeler: 441
favori
like
share
selene Tarih: 30.03.2006 14:11
onunla birlikteyim çünkü onu SEVİYORUM :187:
SU-PERISI Tarih: 29.03.2006 20:06
onunla beraberim birbirimizi seviyoruz,sayıyoruz,sevgi ve üzüntülerimizi beraberce paylaşıyoruz,kısacası biz bir elmanın iki yarısıyız
casper Tarih: 25.03.2006 16:41


onunla birlikeyiz çünkü o beni çok seviyor bende onu,
onunla birlikteyiz çünkü iyi günümüzde kötü günümüzüde beraber sırtlıyoruz,beraber ağlayıp beraber gülüyoruz,
onunla beraberiz çünkü hep eleleyiz
ozlems_o Tarih: 24.03.2006 14:58
ben onunla beraberdim çünkü onunlayken çok güzel vakit geçiriyordum ve ben konuşmadan ne istediğim biliyordu. bu da beni çok şaşırtıp etkilemişti. :85:

ama sonunda bitti demek ki sebebi iyi olsun kötü olsun biterse biter. artık nasıl olacağını ben bilmiyorum :79: