[COLOR=coral]

Erkeklerin dilini anlamak gerçekten zor, ama imkansız da değil. Hatta onunla yakın arkadaş bile olabilirsiniz. Nasıl mı? 1- Onunla aynı dili konuşabilmeniz için en önemli şey, futbolla ilgilenmeniz. Bunun için yapılacak çok işin var, doğru antremana! * Sabahları gazeteyi tersten okuma­lısınız. Birden garip geldi, değil mi? Haklısın, ama erkekleri ilgilendiren spor sayfaları son bölümde yer aldığı için. Onlara ayak uydurmanız lazım. * Onun tuttuğu takım hakkında bilgiye sahip olmalısınız, hatta asla kötü bir şey söylememelisiniz! * Erman Toroğlu ve Şansal Büyüka gibi hocaları takip et­melisiniz. Başta sıkıcı gelebilir, ama bu ikilinin arasında geçen diyalogları seyrederken çok eğlenebilirsiniz. * Takımlara yapılan yeni transferle­ri takip etmeyi unutmayın. * Hangi futbolcu hangi takımda oy­nuyor, bilmemek olmaz! 2- Biz kadınlar, nedense erkekler hoşlandıkları kadınlardan bahsederken hemen kulp takarız. Artık bundan vazgeç­melisiniz. Onun size bahsettiği kadından hoşlanmasan bile olumsuz konuşma­malısınız, yoksa çok bozulur! 3- Play Station için çıkan bütün oyunlarını takip etmelisiniz.


4- Tıraş olmamış birine laf etmeyin. Siz her gün tıraş olmak ne de­mek biliyor musunuz? (Ah, bir de onlar bizim ağda yaparken yaşadıklarımızı bilseler...)

5- Onunla beraber alışverişe çıkmayı aklınızdan bile geçirmeyin. Birlikte sadece Nike, Puma, Adidas gibi spor malzemeleri satan mağazalara gidebilirsiniz. Zaten diğerlerine gitmek istemez.

6- Saçma sapan espriler yaptığında ona gülmelisiniz. Hatta siz de ona katılın!

7- Her gün gömlek ve çorap değiştirmenin ne kadar "gereksiz" olduğunu yoksa bilmiyor musunuz? Hemen öğrenseniz iyi olacak.

8- Bir şey anlattığında anlamadıklarınızı ona sormayın. Sonradan nasılsa anlarsınız.

9- Sizin yanınızdayken arkadaşla­rıyla ilgileniyorsa kıskançlık yapmayın. Zamanla sizin varlığınızı kabul edecektir.

10- Onun tarzını yakalayın.

11- Cep telefonlarının markalarını, modellerini bilmenizde fayda var. Böyle önemli bir genel kültür konusunu (!) bilmediğin zaman ortamda bakakalmak islemezsiniz, değil mi?

12- Onun arkadaşlarını asla eleştirmeyin, çünkü bunu kaldıramaz! Arkadaşları yüzünden onunla kavga etmeye değmez...

13- Yanınızdayken kalori hesabı yapmamalısınız. Aldığınız kiloları boş bir zamanınızda nasılsa verirsiniz.

14- 24 saat romantizm olmaz... En azından sinemada aksiyonu tercih etmelisiniz!

15- Onun yanındayken evlilikten bahsetmeyin. Erkekler evlilik hususunda biraz hassastırlar!

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 403
favori
like
share
SU-PERISI Tarih: 17.04.2006 11:20
14- 24 saat romantizm olmaz... En azından sinemada aksiyonu tercih etmelisiniz!

ama ben aksiyon filmlerini sevmiyorum :20:
ozlems_o Tarih: 24.03.2006 14:56
[COLOR=tomato]11- Cep telefonlarının markalarını, modellerini bilmenizde fayda var. Böyle önemli bir genel kültür konusunu (!) bilmediğin zaman ortamda bakakalmak islemezsiniz, değil mi?

hiç anlamam ama hemen ögrenecem