[color=#ff0033]arkadaşlarrrrr tesetürümüze sahip çıkalımmmmm.........
testtürümüze laf uzatanlara verceğimiz cevapları bu kaynaktan bulabilirsiniz

lütfen tesettürle ilgili görüşlerinizi sayfamızda belirtiniz


[COLOR=#555cbc]Link ÖLü oLduqundan KaLDırıLdı..Elinde MevCut DoSya oLan Konuya Cevap olarak yazarSa Memnun oLuruz..

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 2029
favori
like
share
poyraz Tarih: 16.07.2007 20:50
paylaşımınız için teşekkurler
zto Tarih: 16.07.2007 11:33
tam destek allah cc kardeşlerimize bu konuda sabır ve kolaylıklar ihsan etsin
hakan2230 Tarih: 15.07.2007 22:13
bu nasıl laikliktir anlamadım gitti :20: Laiklik herkesin dininin gerektirdiklerini özgürce yaşamasıdır İslam dininin bir gereği olan başörtüsünü neden laikliğe karşı bir tehdit olarak görürler anlamam :20: 'Gerçekten' laik bir Türkiye istiyoruz
Lahika Tarih: 15.07.2007 18:07
meraba arkadaşlar.örtünmenin ne denli güzel olduğunu herkes anlayamaz.
ve başörtüsüne karşı olanların savunduğu şeyler tamamen bahane.onların asıl amacı müslümanlık.dindar insanların varlığı birilerini çok rahatsız ediyor.onlarda değişik yollarla insanların arasını bozmaya çalışıp ikilik çıkarıyorlar.türban bunların en başında geliyor.
işte hep beraber görecez 3 aylara kavuştuk inşallah.ramazan ayında oruçla alakalı,kurban bayramında kurbanla alakalı neler çıkaracaklar neler.şöyle bir baksanız söyledikleri tartışma yaptıkları hiç bişeyin sinek kanadı kadar değeri yok.
onların tek isteği müslümanların tek yürek olmamaları.
şimdiden herkesin 3 ayları mübarek olsun arkadaşlar.
erkancan Tarih: 04.07.2007 12:13
ödün vermeden daima tam destek!...
Filistinim Tarih: 15.06.2007 02:41
tesettürümüze sahip çıkalım,

Allah (c.c.) cümlemize ilmi ile amel edenlerden olmayı nasibetsin inşaAllah.öncelikle tesettürün hakikati ile ilgili verilen bilgiler için Allah c.c. razı olsun.evet örtünün şekli şemali hakkında kesinlikle çarşaftır diyemiyoruz, çarşafı da bir çok şartta yeterli değildir ve bu moda defilelerine peşkeş çekilen paçavra tarzı giyim örtünmek olarak asla kabul eedilemez.kadının süsü örtüsüdür renk çümbüşüne bürünmüş tanınmamakla mükelefken ben burdayım dedirten bacılar örtündüklerini sanmasınlar.tesettür yaşam biçimidir. duruşu , bakışı konuşması ile tesettüre bürünmelidir bacılarımız.
islam cahileye döneminin çirkefinden kadını tesettürle onurlandırarak çıkarmıştır.kadın toplumun aslını ihtiva eder çünki toplumun temeli ailedir ailenin namusu ahlakı ve yetiştirilecek nesillerin sigortası islamın korunup eziyet görmemesi için tesettüre bürünmesini emrettiği kadındır, annedir.
hak ile batılın savaşıdır bu . kafirlerin müslüman toplumları çökertmek için oynadıkları oyunların bir parçası müslüman kadını tesettüründen yani kimliğinden koparmak üzerinedir.laik rejim kamusal alan vs vs gibi binbirtürlü safsatayla inandığı gibi yaşayan bacılarımızı toplumdan tecrit ederken bazı bacılarımız bu oyunda asla feda edilmeyecek örtülerini okul kapılarında bırakarak zulme boyun eğme yoluna gitmektedirler."meydanı boş mu bırakacağız?" y ada " eşlerinizi bayan doktorların tedavi etmesini isteyen sizler bize okumayın mı diyorsunuz?" şeklinde sözde gerekçelerle de kendilerini avutmaktadırlar. ve zülme maruz kaldıkları için dua istemektedirler.sorarım onlara başınızı açtığınız için mi dua istersiniz ? müslüman kadının onurlu direnişinin sembolü Zeynebi duruşu göstermeyen , yezidlerin örtüsünü açtığında susmayan zeynebi unutup kendi başını açan (okumak hayat memat meselesi ya) onlar vazgeçtiklerinin değerininin farkındalar mı acaba?

tesettürmüze sahip çıkalım her ile başörtüsüne özgürlük platformu kurulsun sakarya, van, kocaeli, izmir,ankara,akyazı da düzenlenen eylemler yankılansın her yerde.

"o başörtün bayrağındır bırakma bacım
sil artık göz yaşlarını dinsin bu acın
başındaki örtün benim zafer sancağım
atsalar kor ateşlere sen yılma bacım

zalim güçlü olsa da
örtüne dil uzatsa da
zafer bizimdir bacım . grp Kardelen"
CiCeGiM Tarih: 14.06.2007 18:31
cok guzel ve dogru bir konu acmissin!!!
allah razi olsun!!
goksahan Tarih: 14.06.2007 14:09
güzel söz
Gönülce Tarih: 14.06.2007 08:27
teşekkürler sahabeler
çok güzel bir söz