Gülbahçe 75.yn İmkb Yatılı İlköğretim Okulu Hakkında - Gülbahçe 75.yn İmkb Yatılı İlköğretim Okulu Tanıtım - Gülbahçe 75.yn İmkb Yatılı İlköğretim Okulu Resimleri - Gülbahçe 75.yn İmkb Yatılı İlköğretim Okulu İletişimGülbahçe 75.yn İmkb Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Konya Ereğli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Gülbahçe 75.yn İmkb Yatılı İlköğretim Bölge Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Gülbahçe 75.yn İmkb Yatılı İlköğretim Bölge Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Gülbahçe 75.yn İmkb Yatılı İlköğretim Bölge Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Gülbahçe 75.yn İmkb Yatılı İlköğretim Bölge Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Gülbahçe 75.yn İmkb Yatılı İlköğretim Okulu Tarihçesi:

Okulumuz 1998 yılında İstanbul Menkul Kıymetler Borsası tarafından ihale edilerek 1999 yılı kasım ayında geçici olarak milli eğitime teslim edilmiş ve 2000 yılı şubat ayında eğitim öğretim faaliyetlerine başlamıştır.

Okulumuzun alanı içerisinde bulunan pansiyon binası da 1999 yılı içinde ihale edilmiş ve 2000 yılında onarımı yapılarak hizmete girmiştir. Pansiyonumuzda şuan 150 kadar öğrenci kalmaktadır.

Gülbahçe 75.yn İmkb Yatılı İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: KONYA / EREĞLİ
Adı: GÜLBAHÇE 75.YN İMKB YATILI İLKÖĞRETİM BÖLGE OKULU
Adresi: GÜLBAHÇE MAHALLESİ SÜMBÜL SOKAK
Telefon Numarası: 3327127972
Faks Numarası: 3327130045
E-mail Adresi: [email]konyaeregligulbahce75yilimkbyibo@hotmail.com[/email]
Web Adresi: - [url]http://gulbahce75yilimkbyibo.meb.k12.tr[/url]

Gülbahçe 75.yn İmkb Yatılı İlköğretim Okulu Resimleri:

Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr - [url]www.meb.gov.tr[/url]

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

Beğeniler: 1
Favoriler: 0
İzlenmeler: 2907
favori
like
share