Çayla gelen mucize

Yeşil ve siyah çayın faydası saymakla bitmiyor. Ortak noktaları ise gençlik iksiri Yeşil ve siyah çayın faydası saymakla bitmiyor. Ortak noktaları ise gençlik iksiri.Koruyucu özelliğe sahip
İkisi de bildiğimiz çay... Biri, sabah kahvaltılarımızın vazgeçilmezi, diğeri ise Çinliler'in geleneksel içeceği. Siyah çay ve yeşil çayın birbirinden farklı güzelleştirici ve yenileyici özellikleri bulunuyor. Yeşil çay cilde nem kazandırıcı ve olumsuz dış etkenlerden koruyucu yanlarıyla ortaya çıkıyor. Bildiğimiz siyah çay da yeşil çayla aynı bitkiden yetişiyor. Ancak toplandıktan sonra fabrikada işleme tabi tutuluyor. Siyah saç bakımında saçların parlaklığını sağlayıcı ve renk kaybını önleyici özellikleri biliniyor.

Hücreleri yeniliyorlar
İçinde yeşil çay bulunan bakım ürünleri hem doğal olmaları ve cildin erken yaşlanmasını önleyici etkileriyle hem de hücrelerin kendi bağışıklıklarını güçlendirici özellikleriyle son zamanlarda kadınların ilgi odağı. İşte bu enerji, hücre yenilenmesinde dolayısıyla kırışıklıkların oluşmasında oldukça önemli bir yere sahip. Çayı esansiyel bir madde olarak bakım ürünlerinde kullananan kozmetikçiler, aslında bakımdan çok öte şeyleri de gözetiyorlar. Yeşil çay ayrıca huzuru ve iç dengeyi yakalıyor, cildin ihtiyaçlarını anlıyor. Bunun yanısıra kremlerle yapılan bakımların dışında çay aromalı kokular ya da masaj esansları olarak da karşımıza çıkıyor.

Etiketler:
Beğeniler: 1
Favoriler: 0
İzlenmeler: 522
favori
like
share
doktoruydu Tarih: 30.03.2006 15:34
ellerine sağlık........
SU-PERISI Tarih: 29.03.2006 18:01
çayı bende çok severim.ayrıca Yeşil çayı önce sıcak suya batırın. Daha sonra da buzlukta soğutun. Bu, vücudunuzda oluşan morluk ve berelenmelere iyi gelir. Ayrıca göz altında oluşan torbalar için de birebirdir.
.
dream_catcher Tarih: 29.03.2006 17:30
verdıgın bılgıler ıcın tesekkurler arkadasım
missx Tarih: 29.03.2006 15:52
çayı çok severim çok sağol bu bilgiler için caspercım :70:
refik Tarih: 29.03.2006 14:59
değerli bilğileriniz için teşekkürler