Big Wave : Ben Stiller kendi fikrinden yola çıkarak yazılan bir komedi olan Big Wave'de başrolü oynayacak.
Brendan ve Emmett Malloy kardeşlerin yöneteceği hikaye, geçirdiği büyük travma sonucunda sporu bırakmaya karar veren ünlü bir dalga sörfçüsünün bir grup yaşlı sörtçünün paraya ihtiyacı olması sebebiyle tekrar yarışmalara dönmesini anlatıyor.
Malloy kardeşler daha önce Metallica ve The White Stripes başta olmak üzere tanınmış müzik gruplarının video kliplerini yönetmişlerdi. Stiller halen Robin Williams ile birlikte A Night at the Museum adlı komedinin çekimlerini gerçekleştiriyor.

***

Jackie Chan : Halen Rob-B-Hood adlı yeni filminin çekimlerine devam eden Jackie Chan'in sette yaşanan bir kaza sonucu hastaneye kaldırıldığı ancak durumunun iyi olduğu açıklandı.
Yapılan açıklamada, bir dövüş sahnesinin çekimleri yapılırken, yanlış ayakkabı giyen dublörün tekmesinin sert şekilde Chan'in gögsüne gelmesinin bu kazaya sebep olduğu bildirildi.
51 yaşındaki oyuncu ise yayınladığı mesajda, her zaman güvenliğe önem vermesine rağmen çekimlerde bu tür kazaların olabildiğini söylerken, yanlış ayakkabı giyen dublör sebebiyle sorun yaşandığını doğruladı.
Doktorlar, 23 Mart'ta meydana gelen olaydan sonra Chan'in birkaç gün boyunca acı çekmeye devam ettiğini ancak şu anki durumunun iyi olduğunu ve giderek iyileştiğini bildirdiler.

***


Black Hawk Down : DVDlerin kısa zaman aralıkları ile değişik versiyonlarının piyasaya çıkması birçok DVD hayranını rahatsız ederken, Sony stüdyosu sadece 4 yıllık bir periyotta Black Hawk Down'ın dördüncü bir versiyonunu piyasaya süreceğini açıklayarak bu alanda bir ilke imza attı.
İlk olarak 2002 Haziran ayında piyasaya çıkan Black Hawk Down DVD'sinden sonra 2003'te üç disklik bir Deluxe Edition ve ardından 2004'te Superbit Edition piyasaya çıkmıştı.
Sony'den yapılan açıklamada 6 Haziran 2006'ta Extended Cut adı altında piyasaya çıkacak yeni versiyonun daha iyi görüntü ve ses için tekrar elden geçirildiği belirtilirken, sinema ve daha önceki DVD versiyonlarında bulunmayan sekiz dakikalık bölümün de filmde bulunacaği ifade edildi.

***


Take the Lead : Antonio Banderas'ın başrolünü oynadığı filmin senaryosu, uluslararası şöhrete sahip dansçı Pierre Dulane'in gerçek hayat hikayesinden esinlenerek yazılmıştı.
Küçük çocuklara dansı sevdirmek için bir okulda göreve başlayan Dulane, geleneksel metodlar işe yaramayınca yeni bir dans türü yaratmaya karar verir. Filmin diğer oyuncuları Alfre Woodard, Elijah Kelley, Dante Basco.
[URL=http://progressive.stream.aol.com/newline/gl/newline/V/TTL/remix/ttl_2ndNature_700_dl.mov] FRAGMAN

Beğeniler: 1
Favoriler: 1
İzlenmeler: 354
favori
like
share
tozkoparan Tarih: 21.08.2007 07:12
Paylaşım İçin Teşekkürler Ellerine Sağlık...
eBRuLy Tarih: 30.03.2006 13:50
tesekkürler arkadasim