Slither[COLOR=tomato]Tür
Bilim Kurgu / Korku / Komedi
Gösterim Tarihi
21 Nisan 2006
Yönetmen
James Gunn
Senaryo
James Gunn
Görüntü Yönetmeni
Gregory Middleton
Müzik
Tyler Bates
Yapım
2006, ABD
Oyuncular
Nathan Fillion (Şerif Bill Pardy) , Elizabeth Banks (Starla Grant) , Michael Rooker (Grant Grant) , Gregg Henry (Jack MacReady) , Tania Saulnier (Kylie Strutemyer) , Brenda James (Brenda Gutierrez) , Don Thompson (Wally) , Jennifer Copping (Margaret) , Jenna Fischer (Shelby) , Haig Sutherland (Trevor)

Grant Grant, Weelsy ahalisinin birkaç liderinden biri olan başarılı bir iş adamıdır. Karısına karşı duyduğu tutkulu aşkın kesinlikle karşılık görmemesi gerçeğinden başka, o mutlu bir adamdır. Ama Grant için işler kimsenin hayal bile edemeyeceği şekilde değişmek üzeredir.

Tekdüze bir akşam, Grant sabaha kadar süren bir içki alemi için kasabanın barına gider. Orada eski bir kız arkadaşının kardeşi olan ve Grant'in dertlerini dinlemeye istekli olmaktan da öte olan Brenda Gutierrez'le karşılaşır. Ayışığında bir gezinti için içkilerini bırakan çift, barın arkasındaki ormanda sümüksü bir şey keşfederler. Bir meteor olduğu görülen bir şeyin kalıntılarının yanında, Grant ve Brenda zararlı bir balçık ve nabzı atan tanımlanamaz bir kütlenin parlayan izini bulurlar. Birden bire, topak canlanır ve sivilcelerle dolu bir dokunaçla Grant'in vücuduna girerek onu ele geçirir. Farklı bir parazit, hayatta kalabilmek için başkalarını etkilemeye devam etmek zorunda olan isteksi ve şanssız insan taşıyıcısını bulmuş ve onu etkilemiştir...

[URL=http://www.apple.com/trailers/universal/slither/]Fragman

Etiketler:
Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 374
favori
like
share
tozkoparan Tarih: 21.08.2007 06:25
Paylaşım İçin Teşekkürler Ellerine Sağlık...
ozlems_o Tarih: 26.04.2006 20:51
bilgiler için sağol
kurtjara Tarih: 02.04.2006 15:01
Teşekkürler arkadaşım