Rüya Tabirleri - Rüya Yorumları - Rüyada Öleceğini Görmek Ne Demek - Rüyada Ölüm Görmek
Rüyada ölen ve defnedilen kimse, tövbe etmeksizin ölür. Eğer kabrinden çıksa ona tövbe etmek nasib olur.
Bazı tabirciler ölmek, evlenmeye işarettir. Çünkü ölü, evlenecek şahıs gibi hoş kokulu şeylere ve yıkanmaya ihtiyacı vardır, şeklinde yorumlamışlardır.
Rüyada öldüğünü ve bir grup insanların omuzlarında götürüldüğünü, ancak demedilmediğini gören kimse, düşmanını kahreder. Eğer memurluğa ehilse, memur olur. Rüyada öldükten sonra yaşadığını gören kimse, fakirlikten zengin olur veya günahlarından tövbe eder.
Eğer bu rüyayı gören misafir ve garip ise, salimen vatanına döner. Tanınmayan bir kadının ölmesi, yağmur yağmamasına, öyle bir kadının yaşaması ise, Allah (C.C.)'ın yağmurla yeryüzünü ihya etmesine işarettir. Bir kimse rüyada tanıdığı bir ölünün yeniden öldüğünü ve ona ağlandığını görse, o ölünün ailesinden birisinin öleceğine işarettir.
Eğer ağlanmıyorsa, o ölünün ailesinden birisiyle evlehmesine, sevince ve evine gelin getirmesine işarettir. Bir kimse rüyada bir ölüyü güzel bir şekilde veya beyaz ve yeşil elbiseli olduğu halde güleryüzlü ve sevinçli olarak görse, o ölünün görüldüğü gibi Shirette nimetler içinde bulunduğuna işarettir.
Eğer ölünün saç ve sakalının tozlu ve dökük, elbiselerinin de çürümüş olduğunu veya ağladığını ve yüzünü buruşturmuş olduğunu görse, o ölünün durumunun kötü olduğuna işarettir.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 27219
favori
like
share