[COLOR=coral]

Dolce&Gabbana 2006 ilkbahar/yaz koleksiyonu saplarda kullandığı zekice detaylarla D&G imzasını sunuyor. Yüzü kaplayan cesur kemik gözlükleri, cüretkar bir sitil ve tutkuyu temsil ediyor. Moda dünyasının cüretkar sitili Dolce&Gabbana, 2006 güneş gözlüğü koleksiyonu ile oldukça feminen, cesur ve maskülen bir tarz sunuyor. 1950lerin kışkırtıcı kedi gözlüklerinden esinlenerek tasarlanan D&G 1106 kadın modeli koleksiyonda dikkat çeken modeller arasında yer alıyor. Erkek ve Kadın koleksiyonu ile Akdeniz tutkusunu güneş gözlüklerine ve bakışlara yansıtan Dolce&Gabbana, kimi zaman sıra dışı, kimi zaman minimalist, kimi zamansa maskülen ama mutlaka orijinal ve yaratıcı. 2006da koleksiyona dört iddialı model katan Dolce&Gabbana koleksiyonunda büyük kemik gözlükler hakim görünüyor. Köşeli çerçeve, ince saplar, lensle bütünleşen kemik tasarımlar koleksiyonda ki yenilikler arasında yer alıyor. Siyah ve beyazın tartışılmaz yerini koruduğu koleksiyonda, mavi, pembe ve tütün renkleri de iddialı

görünmeyi sevenler için yer alıyor.
D&G 1106 Kadın

Oldukça feminen olan bu model, 1950lerin kışkırtıcı kedi gözlüklerinden esinlenerek tasarlanmış. Büyük kemik çerçeve, siyah, beyaz, mavi, pembe ve tütün renklerinde tasarlanan yeni modelde ince kollar metal ve D&G logosuyla işlenerek küçük de olsa arzulu bir efekt veriyor.

D&G 1107 Erkek

Amerikanın kolejlerinde 1960larda takılmış çerçevelerden esinlenmiş oldukça maskülen çizgiler taşıyan bu model, tamamen kemik. Çerçevenin ön kısımları köşeli tasarlanan 1107 modeli, siyah, tütün, beyaz ya da kırmızı renklerde tasarlanmış. Esnek menteşelerle sabitlenmiş saplar, metal D&G logosu ile süslenmiş.

D&G 5003 / Unisex

Bu modelin çok sayıda sıra dışı özellikleri var. Kumlu cila yapılmış metal çerçeve kullanıcının yüzüne yapışan çerçevenin dışına kadar taşan lenslerle özel bir görünüme sahip. Çerçeve, siyah, beyaz, kestane, erguvan ve gümüş renklerinde mevcut. Tezatlık yaratan renklerle D&G logosu çapraz olarak her bir kola yerleştirilmiş.

D&G 5005 Unisex

Sade ve minimalist bir sitili olan bu model, kenarlıksız lensleri ve sabitleyici vidaları olan saplar üzerinde yer alan D&G logosunu taşıyan plakalarıyla kendini gösteriyor. Gümüş, siyah, gül rengi ve uçuk mavi renklerinde alternatifler sunuyor.

Etiketler:
Beğeniler: 2
Favoriler: 0
İzlenmeler: 540
favori
like
share
SU-PERISI Tarih: 06.04.2006 10:52
bencede biraz abartılı,eline saglık cadıkız
eBRuLy Tarih: 05.04.2006 14:54
bu gözlükler güzel ama fazla abartili

paylasim icin tesekkürler