Havalı Sözler - Havalı Nickler 2010 - Anlamlı Sözler - Özlü Sözler - Koyucu Sözler

Seni Ben Deilki Gözlerim Sevdi... Gidersen Banane? GözLerim AğLasın....Ben keder üretir dert yaratırım aleme ibrettir herbir sattırım kırk yılın başında halim hatrım sorulsa ne yazar sorulmasa ne !Tek tesellim kadehler başka birşey istemez sarhoş etsin yeter ki rakı şarap fark etmez.Madem ayrılığa hüküm giymiş bu yürek ; O zaman ölmek için yaşamak gerek !


Hayat Bir Santranç Oyununa Benzer. Ben Senin İçin Bir Piyonum Beni Kaybedersen 2 Puanın Gider. Sen İse Benim İçin Şah'sın Sen Gidersen Oyun Biter....!


Biz DostLarımızı Kırçiçeği Gibi ELimizde DeiL....Kurşun Yarası Gibi KaLbimizde Taşırız..Sakın Üzmesin Seni Karşılıksız Sevgiler, Giden Gitsin Aldırma Ne Yangınlar Söner, Sakın Dönüp Bakma Arkana KRALLAR ÖNDE GİDER....!Bizi Eskiler Tanır, Yeniler Örnek Alır, Tanıyanlar İse Anlatır....!!!!


Herkes Oyuncu Olabilir Ama Yönetmen Benim.İstediğime Rol Veririm,İstediğime Yol Veririm


ßeni Görüp Kendini Sınama...Sadece Görebildiğin Kadarım...Hayat ßir Kumar ise Zarları ßen Atarım...Sevme sevsinler sana önem versinler. Ağlama ağlatki kıymetini bilsinler...


Bizde Kardeşlik Nedir Bilirmisin? Nefesin Kesildiğinde Al Bu Can Senindir... Yolun Sonu Uçurum Olsa Çekil İlk Adım Benimdir...!!!Benim Oyunumda Bir Tek Kural Var...Kural 1: KURAL YOK...!

Etiketler:
Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 14899
favori
like
share