Real Madrid'in yıldız futbolcusu Roberto Carlos, geçen hafta yapılan koşu testlerinde 100 metreyi 10.09 saniyede koşarak, takımının en hızlı futbolcusu oldu. Real Madrid'in 'en sağlam futbolcusu' seçilen Brezilyalı yıldızın, bu derece ile kulüp tarihinde rekor kırdığı belirtildi.

İspanya'nın Real Madrid Kulübü, geçen hafta oyuncular arasında yapılan sağlık ve fizik testlerinin sonuçlarını kamuoyuna açıkladı. Testlere göre, takımın fiziksel olarak en sağlam futbolcusu Roberto Carlos oldu. Carlos'un yapılan testlerde mükemmel sonuç verdiğini belirten kulup doktorları, bu futbolcudaki nefesin çok sayıdaki genç futbolcuda olmadığını belirttiler. Doktorlar, 33 yaşına giren Roberto Carlos'un 100 metreyi 10.09 ile koşmasına ise, bunun Real Madrid Kulübü'nde rekor olduğunu açıkladılar.

Real Madrid'te Roberto Carlos'tan sonra 100 metreyi en hızlı koşan futbolcular ise 11.01'lik derece ile Cicinho ile Ronaldo oldular. Bu arada Real madrid'in en sağlam futbolcusu seçilen Roberto Carlos, bugun 33 yaşına bastı. Doğum gününü ailesi ile kutlayan Brezilyalı yıldız, hakkında çıkan transfer söylentileriyle ilgili gazetecilerin sorularını yanıtlamaktan kaçınarak, "Herşeyi test sonuçları gösteriyor ve sabırlı olunması gerkiyor" dedi.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 336
favori
like
share
ugly__king__ Tarih: 11.04.2006 22:26
At gibi koşuyor adam helal olsun o yaşa rağmen
BLaCK-EaGLe Tarih: 11.04.2006 19:56
sunum için saol arkadaşım