Come Closer Almanya'da en çok indirilen albümlerden biri
Uzun zamandır üzerinde çalıştığı yeni albümünü geçen hafta piyasaya çıkaran Tarkan`ın şarkıları Almanya`da büyük ilgi görüyor.

Come Closer adlı albümünün tanıtımına başlayan Tarkan, iki hafta önce ünlü Alman şovmen Stefan Raab`ın programına konuk olmasından sonra bu ülkede yaşayan Türklerin yanısıra Almanlardan da büyük ilgi gördü. Almanya`nın müzik alanındaki en ünlü internet sitelerinden mp3.de, albüme olan ilgiye kayıtsız kalamayarak Come Closer`daki şarkılar en çok indirilenler listesine koydu.

Dünyadaki birçok müzik starının şarkılarının ücret karşılığında indirilebildiği sitede Tarkan, `Türkiyenin en büyük starı` olarak nitelendi. `Tarkan geri döndü` başlığı altında yazılan yorumda ise 1997`de Türkiyede yılın en başarılı sanatçısı olan Tarkan, Come Closer adlı İngilizce albümü ile dünyaya açılıyor. 1999 yılında Şımarık ile Avrupada da büyük başarı yakalayan Tarkan, bu sefer İngilizce albümüyle dünya starı olmak istiyor¨ denildi. Tarkanın hayatına da kısaca yer verilen sitede, Tarkan Almanyada doğdu, Türkiyede büyüdü ve star oldu. Daha sonra Amerikada eğitim gören Tarkan, popülaritesini dünya çapına taşımak için 6 Türkçe albümden sonra ilk kez bir İngilizce albüm çıkardı. Dış görünüş olarak bilinen Türk tipinden farklı olan Tarkan, şimdi de anadilinden başka bir dilde şarkılarla bu farklılığa başka bir anlam katıyor. Tarkan buna neden olarak, albümündeki çalışmalarının farklı kültürlerin ve müzik stillerinin bir karışımı olduğunu ve bunu en iyi dünya dili İngilizce ile anlatabileceğini belirtiyor. Yani Tarkan dünya starı olma yolunda dilin gücünü kullanıyorö ifadesine yer verildi.

Site, Tarkanın yeni parçalarının kendi listelerinde yer aldığını belirten dev reklam afişlerini de Kölnün en işlek caddelerindeki dev panolara astı. Müzikseverler siteye üye olarak 1,49 Euro karşılığında sevilen sanatçının şarkılarını Mp3 formatında bilgisayarlarına indirebiliyorlar.

[URL=http://main-board-server.com/thread.php?postid=1712203#post1712203] COME CLOSER MP3

[URL=http://main-board-server.com/thread.php?postid=1705392#post1705392] COME CLOSER FULL ALBÜM

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 611
favori
like
share
pehlivan23 Tarih: 25.06.2006 10:47
cok sagol arkaads :70:
mcapachi Tarih: 22.06.2006 19:41
saol
drym Tarih: 11.05.2006 21:18
bencede tarkan çok iyi bi ingilizce albüm hazırlamış beklenilene değmiş