[COLOR=coral]

Eczacıbaşı Schwarzkopf piyasaya yeni sunduğu Igora Trend Collection ile bayanların baş döndüren, göz kamaştıran saçlara sahip olmasını sağlıyor. Baharat Dünyası ile tarçın, karanfil ve zencefilin lezzetini saçlara taşırken; Viyole Tadıile kadife, saten, ipek ve şifonun ateşli dokunuşunu yansıtıyor.Saçlarda baharat lezzeti

Sezonun en sıcak, en yumuşak ve en kışkırtıcı renkleri Igora Royaln yeni Baharat serisinde buluşuyor. Tarçın, karanfil ve zencefilin aromatik tonları sizleri egzotik renklerin lezzetli dünyasına çağırıyor. Baharat renkleri, Doğu'nun kışkırtıcı tonlardaki çekiciliği ile size vurucu bir güzellik kazandıracak. Egzotik ve sofistike görünümden hoşlananıyorsanız sıcak ve yoğun tonlardaki yeni Baharat renklerini tercih edebilirsiniz.

Viyole tadı

Bu sezon, Igora Royal'in yeni Viyole Tadı, kızıl ve viyole renklerinin çarpıcı birlikteliği, kristal parlaklığı ve mükemmel kalıcılığı ile öne çıkıyor. Viyole'nin enerjisi ve neşesi, Igora Trend Collectionla saçlarınıza yansıyacak.

Kalıcılık, kristal parlaklığı, kızıl ve viyole renklerinin etkileyici karışımıyla birleşince moda renklerin ateşi hissediliyor. Yenilenen seride kadife, saten, ipek ve şifon renklerinin asil dokunuşu saçlara taşınıyor.

Igora Royal, C vitamini ve bakım setinin eşsiz bileşimi Color Energizer ile daha yoğun ve canlı renkler için saçlara enerji takviyesi sağlarken, yumuşaklık ve parlaklık kazandırıyor. Ayrıca üstün beyaz kapatma özelliği ile saçlarınız mükemmel görünecek. Igora Royal, fark edilmeyi seven ve hayat dolu kadınlara büyüleyen saçlara sahip olma fırsatı veriyor.

Beğeniler: 1
Favoriler: 0
İzlenmeler: 1873
favori
like
share
kübragümüş Tarih: 05.06.2009 09:38
BENDE İGORAYI ÇOK MERAK EDİYORUM NASIL OLUYO KIZILIMSI MOR VARMIŞ ONU İSTİYORUMDA BİLEN VARMI ARANIZDA?
casper Tarih: 16.04.2006 23:59
igora royalı hiç denemedim,
ama loreali tavsiye edebilirim
SU-PERISI Tarih: 16.04.2006 16:42
teşekkürler cadı kız.