Antalyadaki İlköğretim Okulları Tanıtımı - Ayşe Ahmet Atmaca İlköğretim Okulu Hakkında - Ayşe Ahmet Atmaca İlköğretim Okulu Resimleri - Antalya Merkezdeki İlköğretim Okulları Erişim Bilgileri - Ayşe Ahmet Atmaca İlköğretim Okulu Bilgileri


TARİHÇE

1970’li yıllarda değişik binalarda eğitim öğretime başlayan okulumuz 1978 yılında “Yenidoğan İlkokulu” olarak şu andaki B blokta öğretime başlamış, zorunlu eğitimin 8 yıl olmasıyla 1999 yılında hayırsever AYŞE-AHMET ATMACA tarafından ana bina yaptırılarak öğretime başlanmıştır. Halen okulumuz, A ve B Blok olmak üzere iki kısımdan oluşmaktadır.

Vizyonumuz

Okulumuzun; bulunduğu bölgede, eğitim-öğretim kalitesi açısından; öğretmenler, öğrenciler ve veliler tarafından tercih edilen bir kurum olmasıdır.

“Ayşe Ahmet Atmaca İlköğretim Okulunda Çalışmak ve Okumak bir ayrıcalıktır.”

Misyon
Türk Milli eğitiminin genel ve özel amaçları doğtultusunda; öğrencileri özgüvenleri gelişmiş, değerlere saygılı, tepkili, sorgulayan, Atatürkçülüğü benimsemiş, yurtsever, yasalara saygılı, araştırma yapan, eleştiren bilimden sanata sanattan spora geniş bir yelpazede yetiştrimek.

Ayşe-ahmet Atmaca İlköğretim Okulu Antalya Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Ayşe-ahmet Atmaca İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Ayşe-ahmet Atmaca İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Ayşe-ahmet Atmaca İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Ayşe-ahmet Atmaca İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Bulunduğu Yer: ANTALYA / MERKEZ

Adı: AYŞE-AHMET ATMACA İLKÖĞRETİM OKULU

Adresi: AHATLI MAHALLESİ 3122 SOKAK NO:12

Telefon Numarası: 2422270421

Faks Numarası: 2422277977

E-mail Adresi:969560@meb.k12.tr

Web Adresi:Ayşe Ahmet Atmaca İlköğretim Okulu

Kaynak : webrehberi.biz - [url]www.meb.gov.tr[/url]

Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 1355
favori
like
share