Valensey yılan yağı özellikleri - yılan yağının faydaları - yılan yağı ne işe yarar - yılan yağının saça faydaları - yılan yağı saça nasıl uygulanır - yılan yağının faydaları nelerdir

Yılan yağı özü, Arpa özü, Stearik asit, Nane yağı, Tokoferol, Cadı fındığı yağı, Hint yağı, Hindistan cevizi yağı, Palmiye yağı, Arı reçinesi, Dekspantenol, Esans bulunmaktadır.

Özündei:
Omega 3 ailesine ait doymamış yağ asitleri;
20% eicosa pentaenic acid (EPA) Eikosapentaenoik Asit
48% myristic acid (14:0)
10% stearic acid (18:0)
14% oleic acid (18:1?9)
7% linoleic acid (18:2?6) ve arachidonic acid (20:4?6) var.

Propolis Extract (Arı Reçinesi) , arılar tarafından ağaçların tomurcuk ve kabuklarından toplanan mum kıvamında kahverengimsi renkte reçineli bir maddedir. Mikroplara karşı etkili özellikleri nedeniyle, bu madde kovanların mikroplardan korunmasını sağlar. Propolisin anti mikrobik ve anti-enflamatuar etkileri olduğu görülmektedir.

Yılan Yağı’nın Faydaları

Anti bakteriyel, antifungal ve doku yenileyici, Trikofiton mantarını inhibe ederek tineanın (saçlı derinin mikotik (mantar) hastalıkları) iyileşmesini, Yanık enfeksiyonlarının önlenmesini, yanıkların iyileşmesini, Deri ülserlerinin iyileşmesini, Oldukça ızdırap veren decubitus ülserlerinin iyileşmesini, Ameliyat sonrası yaraların iyileşmesini hızlandırmaya yardımcı olur.

Yılan yağı detaylı bilgiler


İnsanlar, saç dökülmesini engellemek için veya saç çıkarmak için bir çok yol denemişlerdir. Saç ektirme, kelliğe karşı şampuanlar gibi ürünler kullanmışlardır, bazıları az da olsa olumlu sonuçlar almışlardır. Ancak şimdi sizlere tanıtacağımız Yılan Yağı’nın etkileri kanıtlanmıştır ve saç dökülmesini kesinlikle engelleyerek, saç çıkarmaya da yarayan güçlü bir ilaçtır.Güçsüz ve zayıf saçları güçlendirir saçlarınızın yeniden doğmasını sağlar dersek yalan olamaz. Yılan yağı genelde erkeklere hitap eden bir ürün olmakla birlikte saçların dökülmesini engeller ve dökülen saçların yeniden çıkmasını sağlar. Bu ürün ırsi olmayan saç dökülmelerinde daha çabuk etkisini gösterir. Irsi saç dökülmelerinde ise önce saç seyrekliği bulunan bölgede tüylenmeyi sağlar daha sonra da saç çıkması olayı gerçekleşir.
Yılan yağı, öncelikle isim olarak biraz korkutucu gelse de çok faydalı bir ilaçtır. Etkisi kanıtlanmış olan yılan yağının bazı özelliklerini anlatalım.

Yılan Yağı’nın özellikleri


- Zayıf olan saçların güç kazanmasına yardımcı olur.
- Saç dökülmesi ırsi (aileden gelme) değilse saçın çıkmasını sağlar.
- Eğer saç dökülmesi ırsi ise öncelikle tüylenme oluşmasını sağlar ve ardından saçı daha da güçlendirerek saç çıkmasını sağlar.
- Mevcut olan saçın dökülmesini kesinlikle engeller.
Tamamen doğal bir ürün olan Yılan Yağı’nın içeriği bitkisel olarak güçlendirilmiştir. Saç dökülmesini kesinlikle engelleyen bu ilacı düzenli bir şekilde kullanarak, saçınızın dökülen bölgelerindeki saçların tekrar çıktığına şahit olacaksınız. Bu ürün ile çok zamanınızı kaybetmeden, hızlı bir şekilde saçınıza kavuştuğunuzu göreceksiniz.
Yılan yağını hem erkekler hem de bayanlar gönül rahatlığı ile kullanabilirler. Artık, saçınızın dökülmesini engellemek veya saçınızı çıkarmak için servet harcamanıza gerek yok. Yılan yağı kullanmanızı öneriyoruz ve pişman olmayacağınıza inanıyoruz.

Yılan Yağı nasıl kullanılır


Yılan Yağı’nı kullanan kişiler haftada en az 3 gün ve günde 1 kez aksatmadan kullanmalıdırlar. En iyi ve en hızlı sonucu almak isteyen kişiler ise haftanın her günü, günde 1 kez ve aralıksız olarak 1 ay düzenli bir şekilde kullanmalıdırlar.


Yılan Yağı, istenilen (saçın döküldüğü) bölgeye parmak ucu ile masaj şeklinde uygulanarak kullanılır. Bu işlemi 5-10 dakika uygulayınız ve bittikten sonra en az 3 saat bekleyiniz ve ardından saçınızı şampuanla yıkayınız. İşlem bitmiştir.
Kullanımı çok basit olan Yılan Yağı düzenli kullanıldığında zamanla etkisini gösterecektir.

Yılan yağı'nın katkıları


- Kepeğin azalmasına yardımcı olur.
- Genetik saç dökülmelerinin önlenmesini sağlar.
- Saç kayıplarının azalmasını sağlar.
- Saçların daha gür ve sert çıkmasını sağlar.
- Saçların daha çabuk ve hızlı uzamasını sağlar.
- Saçların canlanmasını ve iyi görünmesini sağlar.
- Mantar hastalığını önler.


Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 55163
favori
like
share
MAIN-BOARD Tarih: 24.07.2016 15:06
Tebrikler!
Paylaşımınız haftanın en popüler içerikleri arasında.
Ödüllü Paylaşımlar
Nerissa-Su Tarih: 22.09.2010 15:31
teşekkürler güzel bilgiler için