ev süs eşyaları - ev süslemeleri - ev süsleri yapımı

Pullar, boncuklar, kurdeleler… Bu unsurlarla, yastıklarınızı süsleyebilir, çerçevelerinizi renklendirebilirsiniz. İşte boncukları kurdeleleri ve pulları kullanarak eviniz için yaratıcı süslemek yapma tüyoları…

Mumluklar
Çerçevelerinizi ya da cam mumluklarınızı, kurdeleler ve boncuklarla süsleyebilirsiniz. Bir mumluk üzerine yapıştırıcı sürün. Sonra dilediğiniz renkteki kurdeleyi tek kat olarak mumluğun etrafına sarın.

Diğer yanda renkli boncukları iplere dizip uç kısımlarına iri pullar ekledikten sonra düğümleyin. Bu boncuk dizilerini mumluğunuza sardığınız kurdelelere yapıştırın.

Zarif peçetelikler
Peçete halkalarını boncuklarla bezeyebilirsiniz. Bunun için gereken malzemelerse, metal peçete halkaları, boncuklar ve misina.

Pullu yastıklar
Yastıklarınızı yenilemek için, yüzlerini değiştirmenize hiç gerek yok. Öncelikle yastıklarınıza uygun renkte pullar alın.

İnceltilmiş bir sabun yardımıyla yastığınızın üzerine istediğiniz bir motifi çizin ve pulları uygun yerlere yerleştirip dikin. Yeni yastıklarınızın evinize kattığı ışıltı hem sizin hem de konuklarınızın gözlerini kamaştıracak.

Beğeniler: 1
Favoriler: 0
İzlenmeler: 802
favori
like
share