[COLOR=coral]Bakışlarınızı, gülüşlerinizi ve tutkunuzu paylaştığınız bir erkek... Üstelik ona telefon numaranızı da verdiniz. Acaba sizi aramaması için geçerli sebepleri olabilir mi? Liseden beri tanıdığınız eski arkadaşlarınızla birlikte bir partidesiniz. Birdenbire onu görüyorsunuz. O da sizi fark ediyor. Zaten ondan sonra film kopuyor. Gözünüz hiçbir şey görmüyor. Harika bir gecenin ardından onunla bir kanepenin üzerinde oturuyorsunuz. Ardından birbirinizi mutfaktaki içki şişelerinin ortasındaki taburede samimiyet içinde buluyorsunuz. Gülüyorsunuz, ağlıyorsunuz, hayat hikayelerinizi anlatıyorsunuz. Gitmeden önce hararetli bir öpücükle birlikte birbirinize telefon numaralarınızı bırakıyorsunuz. Büyük bir aşk hikayesi mi başlıyor dersiniz? Belki de evet. Fakat bunun için sizi araması lazım, değil mi? İki gündür ne arayan var ne de soran! Kendinize acaba boşu boşuna mı bulutlar üzerinde gezdiğinizi soruyorsunuz. Yine de panik yapmaya gerek yok! Telefon numaranızı çevirmemesi için onlarca açıklama olabilir. İşte dört tanesi: Kararsızdır Karşılaştığınız erkek 'mükemmel' ama birkaç zamandır yalnız olabilir. Yani belki de 'baştan çıkarma' ve 'ilişkiye girebilme' konusunda eskisi kadar iyi olup olmadığı konusunda şüpheleri vardır. Bütün zamanını telefonun


önünde geçirir. Sizinle konuşmak istemesine rağmen sizi arayamaz. Birlikte geçirdiğiniz geceyi bir kez daha gözden geçirir ve aramak için beklemenin güzel sebepleri olduğunu düşünür. Sosyal hayat içinde 'fırlama' bir erkek izlenimi vermemek için daha ne kadar beklemesi gerektiği konusunda kendisinin de herhangi bir fikri yoktur. Bu bekleme süresi size göre biraz 'uzun' sürebilir.

Numaranızı kaybetmiştir

Teknik bir kaza imkanını da düşünün, yani numaranız bir şekilde kaybedilmiş veya silinmiş olabilir. Sizi teselli etmek için söylenilmiş bir laf değil bu, bir telefon numarası sahiden de kaybedilebilir. Cep telefonları asrın en 'hileci' aletidir. Özellikle gecenin 2'sinde birkaç kadeh içkiden sonra bir telefon numarasını doğru kaydetme olasılığını düşünün. Büyük biri olasılıkla ya telefon numaranızın rakamlarından birini yanlış almış ya kaydettikten sonra hafızaya aktarmayı unutmuş ya da kaydetmiş olduğu numarayı yanlışlıkla silmiş olabilir. Üstelik bir cep telefonu içindeki bütün numaralarla birlikte her zaman kaybedilebilir, bir yerde unutulabilir veya çaldırılabilir. Bu 'teknik kaza' ihtimallerini göze alarak her ihtimale karşın ona numaranızı verirken onun numarasını da almanız faydalı olacaktır.

Hazırlanıyordur

Birlikte olduğunuz o partide herhangi bir yanlışlık veya terslik olmasa bile onda bazı izler bırakmış olabilir. Telefonda nasıl konuşacağını bilemez. "Nasılsın? Şansa bak tam senin evinin yakınlarında bir yerdeyim. Görüşelim mi?" demek yerine daha önceden hazırlanmış birkaç güzel söz bulmuş olmayı tercih eder. Evet, o meşhur erkekliğine güvenen adam büyük adımlar atmadan önce sizi aramaya çekiniyor olabilir.

Sizden hoşlandığı ve de verdiği için ilk buluşmaya 'parlak gözler ve 'güzel sözlerle gelmek ister. Sevdiği kızın karşısına en 'uygun' şekilde çıkmadan önce belki birkaç solaryum seansı veya aletli jimnastikle daha 'çekici' görünmek istiyor olabilir. Bu yüzden de kendine ayırması gereken 'birkaç özel gün' vardır.

Bekliyordur

Eğer size telefon numarasını verdiyse büyük olasılıkla sizin de onu aramanızı bekliyor olabilir. Belki o gece olağanüstü geçmiştir ancak birkaç saatlik uyku ve günün aydınlanması geceye ait fikirlerinin değişmesine sebep olabilir. Belki de anlattığı çocukluk hikayeleri ile sizi sıkıp sıkmadığı hakkında endişeleri vardır. Ve tabii ki günümüzdeki birçok erkeğin olduğu gibi o da ilk adımı sizin atmanızı istiyor olabilir.

Şu anda sizi arzulasa bile gelecekteki ilişkinizde aynı duyguların devam edip etmeyeceği konusunda kararsız olabilir.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 11556
favori
like
share
BoardBeLasi Tarih: 26.06.2006 15:47
Paylasim icin tessekurler
casper Tarih: 26.04.2006 07:15
doğanın kanunu bu herhalde özlemcim,
böyle gelmiş böyle gidecek :85:
ozlems_o Tarih: 25.04.2006 14:54
evet casper biz çok katıyız bu konuda. ilk onun araması gerekio deriz. ama aslında artık öle olmaması gerek :85:. bu nasıl aşıcaz bilmiyorum
casper Tarih: 25.04.2006 08:41
Ama arkadaşlar bu konuda biz kadınlar biraz da sabit fikirliyiz,
ne dersiniz,
gurur yaparız,inat yaparız
ECE_06 Tarih: 25.04.2006 00:32
[COLOR=orangered]Gerçekten çok hoşlanıyorsan ara bişey kaybetmessin sevgi hayatta bir kez yakalanır onunda karşılıklı beklemekle avuçlarınızın arasından uçup gitmesine izizn verme sevgide inatçılık olmaz bana gör teşekkürler
ozlems_o Tarih: 23.04.2006 14:32
evet yaa belki de o bekliyordur :20:

herzaman erkekler ilk adımı atar ama aslında ama belki de bu kez sizin aramanız gerekiyordur.
eger gerçekten hoşlanıosanız bence siz arayın :85:

ama ben çok kötü biriyim yaa hayatta aramam