Bir dönem seyirciyi ekran karşısına adeta çivileyen ünlü televizyon dizisinden beyazperdeye aktarılan ''Uzay Yolu-Star Trek'' yeniden seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor.
Sinema sektörünün önde gelen yayın organı Variety'nin internet sitesinde yer alan habere göre, Kaptan Kirk, Mister Spock ve ekibinin uzay mekiği Atılgan'daki maceralarını anlatan ''Uzay Yolu''nun yeni filmi çekilecek.

Ekranlarda boy gösterdikten sonra sinemaya transfer olan ''Uzay Yolu'' serisinin 11. macerasında yönetmen koltuğuna ''Görevimiz Tehlike'' serisiyle tanınan J.J Abrams oturacak. Paramount Pictures'ın filminde yapımcılığı ve yönetmenliği üstlenecek Abrams, filmin 2008 yılında izleyiciyle buluşmasını planlıyor.

Filmin öyküsü, Abrams ile ''Görevimiz Tehlike''nin senaryosuna da imza atan Alex Kurtzman ve Roberto Orci'den oluşan ekip tarafından kaleme alınacak. Filmde öykünün en başına dönülerek kahramanlarımız Kaptan Kirk ile Mister Spock'ın Yıldız Filosu Akademisi'nde ilk karşılaşmaları ve uzay mekiğiyle ilk yolculuklarına çıkmaları anlatılacak.

Beğeniler: 1
Favoriler: 1
İzlenmeler: 451
favori
like
share
tozkoparan Tarih: 21.08.2007 06:28
Paylaşım İçin Teşekkürler Ellerine Sağlık...
ozlems_o Tarih: 24.04.2006 13:34
kaptan kirk ve mr. spock yeniden aramıza gelio demek.

bu dizinin hayran kitlesi oldukça fazlaydı. bence filmi de bi kadar izleyici toplayacak