Esmer (Saruhan Hünel), Ali(Burak Hakkı), yetimhanede büyütülen ve geçmişlerini bilmeyen iki küçük çocuktur. Esmer ve Ali 6 yaşındayken, yetimhane kapısına bırakılan küçük bebek, iki çocuğun hayatına bambaşka bir renk katar. Küçük Ezele (Yeşim Büber) adını koyamadıkları bir sevgiyle bağlıdırlar.Bu sevgi bağı Ezelin 6 yaşındayken bir aile tarafından, evlat edinilmesiyle bir anda çözülür.Ezel yeni ailesinin evinde, adı ve tüm dünyası değiştirilmiş bir şekilde yaşamaya başlar.

Ali ve Esmer bu ayrılığın acısını çıkarmak için yetimhaneyi ateşe verip kaçarlar. Artık evsiz barksız Ezelsiz bir yaşam onları beklemektedir...... 20 yıl sonra...Ezelin yetimhaneden ayrılması ve Ali ile Esmerin İstanbulun karmaşık sokaklarında gözden kaybolmalarının ardından tam 20 yıl geçer ve yaşam onları hiç beklenmedik bir anda karşı karşıya getirir.Üçünün de bambaşka hayatları vardır.

Adı Aylin olarak değiştirilen Ezel evlenmiş, tıpkı kendisini evlat edinen babası gibi başarılı bir cerrah olmuştur.

Ali, İstanbulun arka sokaklarında onu kıskıvrak yakalayan sivil polis tarafından büyütülmüş ve bugün organize işlerde başarılarına başarılar katan bir polis amiri olmuştur ve onu büyüten bu ailenin biricik kızları Nazlı ile nişanlıdır.

Esmer ise hayatın karanlık tarafında kalmış, mafyaya hizmet eden, patronu Süleyman Çesene (Fikret Hakan) sıkı sıkıya bağlı gözü kara bir adam olmuştur.20 yıl önce savrulan ve birbirinden bir daha hiç haber alamayan bu üç gencin yolları yıllar sonra yeniden kesişecek ve birbirlerini tanımayan Ali, Esmer ve Ezel, kaderin kendilerini için hazırladığı müthiş bir oyunun kurbanı olacaklardır.

YAPIMCI FİRMA : BASE PRODUCTIONS

YAPIMCI : SERGİN AKYAZ

YÖNETMEN : ZEYNEP GÜNAY

ÖYKÜSENARYO : SERGİN AKYAZ

OYUNCULAR : BURAK HAKKI(ALİ),YEŞİM BÜBER(EZEL),SARUHAN HÜNEL(ESMER),FİKRET HAKAN(SÜLEYMAN ÇESEN),SEMRA DİNÇER (ROSA),MUHAMMED CANGÖREN (HASAN),SEMA ÇEYREKBAŞI(MERAL),SEVTAP PARMAN (ŞÜKRAN),ZUHAL TOPAL(YONCA),TANER BARLAS (SELÇUK),EZEL KOCA  ENDER(SAMET HAFIZOĞLU),DİLEK SERBEST(NAZLI),NİHAL MENZİL(NAZLI ANNE) (FATOŞ),SAİT GENAY(NAZLI BABA)(GÜRAY),SERDAL GENÇ (EMRE),PELİN BUDAK (BAHAR)

Beğeniler: 1
Favoriler: 0
İzlenmeler: 1759
favori
like
share