Fatih Tekkenin sezon sonunda yurtdışına gitme ihtimalini gözönünde bulunduran yönetim, transferde öncelikle golcü alacak

Gençler de listede var
Sezon bitmeden Trabzonspordaki transfer politikası da belli oldu. Özellikle Fatih Tekkenin sezon sonunda yurtdışına gitme ihtimalini düşünen Bordo-Mavililer, görüşmelerini de bu doğrultuda yapıyor. Trabzonsporun transferleri için en çok üzerinde durduğu 3 futbolcu Gaziantepsporlu Lazarov, Kayserisporlu Gökhan ve Ankaragücülü Umut. Üç futbolcunun yanı sıra genç oyunculara ağırlık veren bir transfer çalışmasının yürütülmesi, Anadolu takımlarındaki genç ve umut vadeden oyuncuların transferlerinin gerçekleştirilerek tecrübeli isimlerle kaynaştırılmaları için de çaba harcanacağı öğrenildi.

Mehmet Yılmaz da dönüyor
Trabzonsporun alınmasını planladığı isimler arasında Kayserisporlu Mehmet Topuz, Malatyasporlu Bilal, Gaziantepsporlu Faruk, Çaykur Rizesporlu Yasin Çakmak, Ankarasporlu Musa Büyük ve Wederson, Antalyasporlu Burak ve Bakırköysporlu Yiğitcanın bulunduğu bildirildi. Nuri Albayrakın da bu isimlerden en az 5 tanesinin takıma kazandırılmasını istediği kaydedildi. Transfer komitesi görüşmelere başlarken, kulüpler arasında yapılan pazarlıklar son derece gizli tutuluyor. Bu arada kiralandığı Denizlisporda başarılı karşılaşmalar çıkaran Mehmet Yılmazın da geri dönmesine karar verildi.

Diğer Haberler
Celaleddin sezon sonu yolcu
Bu sezon istenen düzeye ulaşamayan Trabzonsporun tecrübeli futbolcusu Celaleddinin sezon sonunda ayrılması bekleniyor... Teknik direktör Vahid Halilhodziçin öğrencisi hakkında yönetime, Bir oyuncu alırsanız, onu gönderebilirsiniz. Beklediğim verimi alamadım dediği öğrenildi. Ayrılmak için gün sayan Celaleddin, birçok kulübün de transfer listesinde bulunuyor.

İlginç tesadüf!
Geçen sezon 30 Nisan 2005 tarihinde Fenerbahçe, Cem Papilanın yönettiği maçta Trabzonsporu mağlup etmişti. Aradan bir yıl geçti, ne gariptir ki, Trabzonspor-Fenerbahçe maçı yine bir 30 Nisan tarihine denk geliyor ama bu sefer randevu mekanı Saraçoğlu değil Avni Aker... Trabzonsporun miladı olarak kabul edilen geçen sezonki Fenerbahçe maçında Cem Papila hatalı kararlarıyla nedeniyle Bordo-Mavili camiadan büyük tepki görmüştü. Özellikle 6 Mayıs 2005teki 30 bin kişilik Trabzonspor yürüyüşü medyada geniş yer bulmuştu. 6 Mayıs 2005 tarihinde büyük bir olaya imza atan ve hem Fenerbahçeyi hem Futbol Federasyonunu hem de ülkedeki futbol düzenini eleştiren Trabzonspor taraftarı, 6 Mayıs tarihini her yıl hatırlanacak bir gün haline getirmeyi planlıyor. Geçen yıl 6 Mayısta 30 bin kişiyle Trabzon sokaklarını inleten taraftarlar, bugünü sembolize edecek bir organizasyon yapmayı düşünüyor.

Etiketler:
Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 825
favori
like
share
lazcop Tarih: 25.04.2006 20:51
paylasim icin tesekkürler abi
shekspear61 Tarih: 25.04.2006 15:03
Verdiğin bilgiler için teşekkürler
İnşallah iyi futbolcular alırız