SPORSUZ DİYETİN FAYDASI YOK! EGZERSİZ OLMADAN BAŞLANAN DİYET BİR YARAR SAĞLAMADIĞI GİBİ VÜCUTTA HOŞ OLMAYAN GÖRÜNÜMLERE YOL AÇABİLİYOR.

''Ama yazın aynı durum söz konusu değil. İnce elbiselerle fazla kilolar ortaya çıkıyor. Nisan ayının girmesiyle, kadınlar diyete ve spor aktivitelerine başlıyor. Ancak bilinçsizce yapılıyor. Diyet yapan sporu, spor yapan da diyeti hiç düşünmüyor.''

Arslan, spor salonuna sağlıklı yaşam için gelenlerin yok denecek kadar az olduğuna dikkati çekerek, tek düşüncelerinin, yaz boyunca fazla kilolardan kurtulmak olduğunu söyledi.
Diyet yapan kişilerin mutlaka spor da yapmaları gerektiğini vurgulayan Arslan, ''Sporsuz diyetin hiçbir anlamı olmaz. Form tutmada egzersiz şart. Sporsuz yapılan diyet, vücutta hoş olmayan görüntülere yol açan sarkmaları meydana getirir. Bunu da hiç kimse istemez. En azından yolda bir yürüyüş bile diyete destek olabilir'' dedi.
Kış dönemi boyunca haftanın belli günlerinde sınırlı sayıda gelenlere hizmet verdiklerini, ancak Nisan ayıyla birlikte yoğunluğun çok arttığını belirten Arslan, şu anda günde 2 seans yapmakla kalmadıklarını, bazı günlerde özel seanslar açtıklarını bildirdi.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 474
favori
like
share
MyNiceWorld Tarih: 27.12.2005 23:04
EMEKLERİNE SAĞLIK PAYLAŞIM İÇİN TEŞEKKÜRLER
HERKESE SAĞLIKLI GÜNLER DİLERİM
:cubuk:
ByStranqe Tarih: 06.12.2004 17:48
Bİlgi İçin Te$ekkürler.......