sizce türkiyenin en iyi gitaristi kim?ikiside birbirinden deneyimli we birbirinden özgün.acaip yetenekli.söz sizde.sizin bi grubunuz olsa gitarist olarak kimi alırdınız?

ben daha iyiyim diyenler warsa cewaplarını bekliyorum :10:

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 579
favori
like
share
paradox Tarih: 17.09.2006 13:27
ellerine sağlık sağolasın
provera Tarih: 11.06.2006 13:54
bence oturduğumuz yerde bişeyler söylemek çok kolay bu konularda grubuma gitarist olarak düşünürsem cem köksal derdim adamın tavırları veya herhangi bi şekilde ukalalıklarını düşünmezdim adamın işine saygısı çok iyi başta gitarına olan güveni çok iyi ve gerçekten iyi bir sound u var.bu ülkede yaptığı albüm gerçekten büyük risklerle yapıldı diye düşünüyorum ve oldukça başarılı oldu.canlı performansını bi çok kere takip ettim sahnede olupta hiçbişekilde yanlış birşey yapmadığını gördüm herşey saat gibi yolunda ve güzel.serdar öztop hakkında sadece albümünü dinledim ve serdar öztopla cem köksalın aynı kategoride müzik yapmadıklarına inanıyorm.cemin şarkılarındaki doku his serdarın albümündekinden daha farklı burda işin içine zevk meselesi giriyor işte. serdar öztop prodüktör olarak işinde çok başarılı birçok albümde parmağı var fakat ikisi aynı yerde değil diye düşünüyorum. bu arada demir demirkanda mükemmel bir gitaristtir
dark_semetery Tarih: 14.05.2006 23:01
Bence Serdar Öztop. Çünkü Cem köksal bana göre şarkılarına sololarıyla ruh katamıyo tamam çalıyo eyvallah ama hızlı solo atılcak yer var atılmayacak yer var bu adam her yere hızlı solo sokuyo birde hiç mütevazi değil.Sanatçı dediğin biraz mütevazi olur haksız mıyım?Adamda küçük dünyaları ben yarattım tavrı var. Bi de ben grubumda solocu olarak yer almasaydım Demir Demirkan ı alırdım. (Serdar Öztop ada bi şi diyemem çok sağlam bi gitarist ama Demir Demirkan a değişmem) :5:
dursuncetinkaya Tarih: 06.05.2006 23:28
cem köksal