Her insan kendisine göre zekidir ancak kimileri belki fazla akıldan, belki zoraki çabadan Salaklığın Tarihi'ne geçerler. İşte insanoğlunun en salakları olarak tarihe adını yazdıranların hikayesi:

İKİZİNİ ÖLDÜRDÜ
Marko ve Roberto de Solisa adlı iki kardeş, birbirleriyle iyi geçinemiyorlardı. Roberto'nun sık sık kendisiyle dalga geçmesine dayanamayan Marko, kardeşini, kafasına sıktığı tek kurşunla öldürdü. Bu basit bir cinayet gibi görünebilir. Ancak gerçek öyle değil. Çünkü Marko ile Roberto aynı dolaşım sistemini paylaşan yapışık ikizlerdi. Roberto'nun ölümünden 5 dakika sonra, Marko da öldü.

ACEMİ KALPAZAN
Kansas Wichita'daki polis, havaalanı otelinde 22 yaşında bir adamı sahte 16 dolarlık iki banknotu kullanmaya çalışırken yakaladı.

DOST, BAŞA ATEŞ EDER
Güney Afrika Johannesbur'da iki adam birbirlerinin kafası üzerine koydukları bira kutularına ateş ederlerken birisi arkadaşının yüzüne ateş etti. Adam ağır yaralandı.

YANLIŞ YERE KAÇTI!
Washington'da bir suçlu hapishaneden kaçtı. Birkaç gün sonra kız arkadaşıyla yemeğe gitti. Ama uzun süre geri dönmeyince kız arkadaşı merak ederek polise haber verdi. Polis, kısa sürede kaçağı yakaladı.

HIRSIZ, POLİSİ ÇAĞIRDI
Michigan Lonia'da sarhoş bir hırsız, iki hizmetçi kızdan nakit para istedi, kızlar parayı vermeyi reddedince adam polis çağıracağını söylerek onları korkutmaya çalıştı. Kızlar aldırmayınca adam gerçekten polis çağırdı ve tutuklandı.

FOTOKOPİ YALANLAR
Pennsylvania Radnor'da bir şüpheliyi sorguya çeken polis, şüphelinin kafasına metal bir süzgeç yerleştirmiş ve tellerle fotokopi makinasına bağlamıştı. Polisin fotokopi makinasında şüphelinin yalanlarının yazdığını söylemesi inanan şüpheli suçunu itiraf etti.

MAYINLA FUTBOL
Komboçya'da 2 asker, patlamamış mayınla futbol oynamaya kalkınca öldü. Parçalanarak can veren 2 asker, Kamboçya ordusunun "en iyi mayın uzmanları" arasındaydı.

TÜKÜRÜK KURBANI
ABD Alabama'da bir asker tükürme alışkanlığının kurbanı oldu. Pencerenin kenarına oturarak, tükürüğünü, sokak lambasına isabet ettirmeye çalışan asker, dengesini kaybedip 11. kattan düşerek can verdi.

FANTAZİ KURBANI
Arizonalı bir adam kelepçelerle oynarken kendini kelepçeledi ve anahtarı bulamadı. Kendisini kurtarmak için çilingir çağırmak yerine polisi arayınca, ödenmemiş bir kefalet borcu nedeniyle yeniden kelepçelendi.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 512
favori
like
share
sennur Tarih: 01.05.2006 13:12
bravoo casper çok komik gerçekten