facebookta sohbet görünmüyor bilgi - facebook sohbet - Facebook Sohbet Kayboldu bilgi - facebook sohbet sayfasında hata - facebook sohbet sayfası görünmüyor - facebookta sohbet görünmüyor neler yapılmalı - facebookta sohbet sayfası kayboldu - Facebook'ta sohbet sayfasının açılmamasının sebebi - facebook gözükmüyorFacebook'da web sayfasının alt kısmında bulunan uygulamalar ve sohbet çubuğu devre dışı kaldıysa, mutlaka yüklediğiniz bir tarayıcı eklentisi bunun sebebidir. Mesela Boost for Facebook bu eklentilerden sadece biri. Eklentiyi pasif konumuna getirerek, web sayfasını yenilediğinizde sorun düzelecektir.
Söylentilere göre bazen Firefox için GreaseMonkey eklentisi bozuyor. Bazen de sitede önemli güncelleme olacağından sistem yöneticileri tarafından 12 saat kapatılıyor sonra geri geliyor.

Sohbet sayfasinin Acılmaması internet tarayicinizda problem olmus olabilir yada internet baglantiniz zayiftir..
Yada facebook sayfaniz agirlasmistir Sohbetin Açılmasinda gecikme olabilir.

internet tarayicinizdan Cikis yapin ve tekrar acin..
Sohbet'e Tiklayip acilmiyorsa sayet Alternatif internet Tarayıcısı indirin ve Yükleyin Mozilla Firefox, OPERA,Chrome, Safari explorer 8gibi..Flash Player ve Java'larınızın yüklü ve sürümlerininde güncel olduğundan emin olun.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 47679
favori
like
share
kocmuti Tarih: 20.12.2012 19:14
umut çakmak Tarih: 11.09.2012 18:34
feyzanur özer Tarih: 11.09.2012 17:27
Arkadaşlar benim kide açılmıyor bana da yardım edecek biri varmı? facemin şifresini versem