Avrupa ve Amerikada dermo-kozmetik alanda çığır açan, gençleşmede en hızlı ve etkili yöntem olarak sunularak, Genç Olmak, Genç Kalmak isteyenler için Emek Ecza deposu tarafından Türkiyeye getirilen mucize ürün OHT Peptide3, tüm seçkin eczanelerde satışa sunuldu.


Ciltte kırışıklıklarını onaran, elastikiyet ve sıkılık kaybını yeniden yapılandıran, cilt lekelerini düzelten, aynı zamanda nemlendiren ve en önemlisi Botilinum Toksini (Botoks) etkisine alternatif doğal bir tedavi etkisi sağlayan, OHT peptide 3, dünyada dermakozmetik çalışmaların şu anda ulaştığı son nokta.

OHT Peptide 3, Peptide kombinasyonları içerisinde, en son geliştirilmiş ve en etkili kırışıklık giderici, dermal terapi kremi. Sadece kırışıklıkların giderilmesi için değil, yara izlerinin ve deride sonradan oluşmuş lekelerin giderilmesi içinde çok önemli bir yenilik.

OHT Peptide 3 nemlendirici içerdiği ve günde sabah, akşam sadece iki kez uygulandığından, hanımların ve beylerin ek bir ürüne gerek kalmadan, tek başına kolaylıkla kullanabilecekleri etkin ve ekonomik bir ürün& Ürünün içeriğinde yer alan Acetil Hexpeptide, enjeksiyonla uygulanan botilinum toksini etkisine benzer bir etki sergileyerek kırışıklıkların hızla giderilmesini sağlıyor.

OHT Peptide 3, enjeksiyon yöntemiyle uygulanan diğer ürünlere göre, çok daha güvenilir ve toksik etkisi olmayan doğal bir ürün. Enjeksiyon yöntemi sonrası ortayaçıkan, başta acı, kızarıklık, yanma, ağrı, karıncalanma ve mimiklerde donukluk hissi gibi, rahatsızlık veren istenmeyen etkiler, OHT Peptide 3 ile görülmüyor.

Piyasada bulunan kırışık giderici diğer dermal ürünlerde olduğu gibi aşırı yağlı değil ve emilim hızı yüksek. Uzun süre cilt üzerinde kalarak, rahatsızlık hissi veren dermal kremlerle karşılaştırıldığında, OHT Peptide 3 hızla emilerek içerisindeki nemlendirici ekstreler sayesinde ferahlık hissi veriyor.

OHT Peptide 3 cildi genç tutmanın en bilimsel ve doğal yolu. Gerek içeriği, gerekse formülasyonu olarak bir eşdeğeri mevcut olmayan OHT Peptid 3 ile hiçbir olumsuz etkiye maruz kalmadan kırışıklıklardan kurtulmak ve genç kalmak artık elinizde.

Ürünün kırışık ve leke tedavisinin yanı sıra, cildi canlandırıcı, elastikiyet sağlayıcı kombinasyonları içermesi ve nemlendirici özelliğinin de bulunması; kısaca bütün dermal etkilerin 5 ayrı ürün kullanımı yerine tek bir üründe toplanması uygulamada hem vakit kaybını önlüyor, hem de ekonomik açıdan oldukça avantaj sağlıyor

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 751
favori
like
share
tıkır Tarih: 12.05.2006 07:00
[font=Times New Roman][size=24][color=#ffcccc] Teşekkürler Özlem,
[font=Times New Roman][size=24][color=#ffcccc] Desene artık dedelerin yanında genç kızlar göreceğiz .Tebrikler Güzel haber.
refikesk Tarih: 09.05.2006 17:49
[color=#990000]teşekkürler....
NisTeLRooY Tarih: 09.05.2006 17:31
teşekürler
doktoruydu Tarih: 09.05.2006 15:13
teşekkürler....
casper Tarih: 05.05.2006 17:30
Güzel bir ürüne benziyor,
denemek lazım,
sağol canım
SU-PERISI Tarih: 04.05.2006 23:55
teşekkürler özlemcigim