[COLOR=coral]

Bir Sörfçünün Hayatında Bir Gün temasından yola çıkılarak hazırlanan ONeill 2006 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu, bu sezon da hareket ve enerji vaat ediyor. Her biri karakteristik bir imza taşıyan 4 ayrı temadan oluşan koleksiyon, kusursuz bir günün her anı düşünülerek hazırlandı. Düzgün ve keskin yakalı t-shirtler, düzgün paça boyuna ve oldukça düşük bellere sahip pantolonlar gençlerin enerjisine uyum sağlıyor. Yeşil, kristal mavisi, gotik moru, saman sarısı ise koleksiyonun ana renklerini oluşturuyor. ONeill Boarbabes 2006 İlkbahar/Yaz Koleksiyonunun ilk teması Morning Rise, gün doğuşunun sakinliği hissedilerek oluşturuldu. Morning Rise, çiçekli baskılar, ince zarif çizgiler, hafif ve konforlu kumaşlarla günün tamamen masum saatlerini ifade ediyor. Hoş ve ince jarse, ajur jarse ve ince pamuklu kumaşlar günlük hayatta rahatlık ve kolaylık sağlıyor. Sunny Day, temasında el baskıları, dağınık desenler, elsanatı motifleri canlı renklerle kombine edilerek günümüz modasına uygun hale getiriliyor. Koleksiyonda günlük hayatın rahatlığı ve şıklığı bir arada düşünülerek tercih edilen ajur, keten pamuk kazaklar, ayak bileklerine kadar uzanan Çingene tarzı jarse etekler, kloş elbiseler eğlenceli yaz günleri için hazırlandı. Öğle saatleri için oluşturulan Lazy Afternoon, seçkin sportif yönüyle koleksiyona katkıda bulunuyor. Karışık baskılar, izler, açıkca görülen ONeill logoları ve çeşitli teknik yıkamalar sonucu oluşturulmuş kumaşlar pek çok üründe kullanılıyor. Temada, New California jarsesi, strech jarseler, sportif polo ve çizgili t-shirtler ile taşlanmış

sweatler bulunuyor.


Night Play teması ise koyu tonlar ve keskin hatlar ile tamamen gece dışarıda giyilecek koleksiyonu oluşturuyor. İşlemeler, altın ve gümüş detaylar ve taşlar ile süslenmiş sentetik üstler, baskılı pantolonlar, derin V yakalı t-shirtler, fileler koleksiyonu zenginleştiriyor.

ONeill 2006 İlkbahar/Yaz Koleksiyonunda yer alan pantolonlar 88 YTL, T-shirtler 45 YTL, elbiseler 64 YTL ve etekler 55 YTLden başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 498
favori
like
share
SU-PERISI Tarih: 17.05.2006 13:49
Çok güzel,
teşekkürler cadıkız
ozlems_o Tarih: 06.05.2006 09:06
ayy tam benim tarzım bende spor giyinen biriyimde :78:

sağol CADIKIZ