İspanya'da Bask bölgesinin en büyük gazetelerinden Diariovasco, Nihat'ın Pazar günü Celta Vigo karşısında son kez Real Sociedad forması giyeceği karşılaşma için Türkçe başlık attı.

"Yolun açık olsun" başlığını kullanan gazete Nihat'ın Real Sociedad kulübü futbol tarihine adını altın harflerle yazdıran önemli bir oyuncu olduğunu belirtti. Diariovasco Gazetesi, Türk futbolcunun Real forması giydiği 4,5 yıl boyunca herşeyini ortaya koyarak gerek taraftarın gerekse takım arkadaşlarının gönlünü fethettiğini yazdı.

Real Sociedad'ın Nihat'ın takımdan gitmemesi için çok çaba sarf ettiğini de kaydeden gazete kulüpte yaşanan ekonomik krizin Nihat'ın istediği ücreti vermeyi engellediğine işaret etti. Gazete, Nihat'ın bundan sonra Villarreal forması giyeceğine de dikkat çekerek orada da başarılı olacağından hiç kimsenin şüphe duymamasını istedi. Nihat ise düzenlediği basın toplantısı ile herkese veda ederek kalbinin her zaman için bu tarihi kulüpte olacağını söyledi. Real formasını son kez giyeceği Celta maçında gol atmayı istediğini de ifade eden Nihat "Vedamı bir gol ile süslemek isterim...Umarım bu fırsatı bulurum" dedi.

Beğeniler: 1
Favoriler: 0
İzlenmeler: 380
favori
like
share
ugly__king__ Tarih: 14.05.2006 18:58
Paylaşım için teşekkürler... :85:
kurtjara Tarih: 08.05.2006 08:23
Nihat aslında daha büyük bir İspanya takımında oynamayı hak ediyor