I 'LÖW' YOU!

Klinsmannın yardımcısı olarak Alman Milli Takım antrenörlüğüne getirilen Löw, Türkiyeyi 2006 Dünya Kupasına bekliyorum dedi. Bir dönem Fenerbahçeyi de çalıştıran genç teknik adam, Yoksa buradaki gurbetçilerin halini düşünemiyorum ifadesini kullandıBüyük sürpriz oldu...
Jürgen Klinsmann ve Oliver Bierhoff ile birlikte Alman Milli Takımında antrenörlük koltuğuna oturan Joachim Löw, ilginç açıklamalar yaptı. Fenerbahçe ve Adanasporun eski hocası böylesine önemli bir göreve getirildiği için çok heyecanlı olduğunu söyleyerek Çok ani oldu. 2 günde karar verdim. Artık bütün enerjimi Almanya için harcayacağım. Tek hedefimiz ülkemizi 2006da şampiyon yapmak diye konuştu.

Şaşırdım ve üzüldüm
Türk Milli Takımının Portekize gidememesine çok şaşırdığını da sözlerine ekleyen genç çalıştırıcı, Letonyaya sürpriz bir şekilde elenmeniz beni çok üzdü. Portekizde Türk Milli Takımı büyük işyer yapardı. Ancak Türkiyesiz bir Dünya Kupası düşünemiyorum. Türk Milli Takımı grup maçlarında başarılı olup, mutlaka finallere katılmalıdır. Bu geçekleşmezse, Almanyada yaşayan gurbetçilerin halini düşünemiyorum dedi.

Nihat bir süperstar
Ay-Yıldızlı ekibimizin büyük bir potansiyele sahip olduğunu dile getiren Löw, Türkiye son dönemde oynadığı bütün büyük turnuvalarda kalitesini ispatladı. Genç ve yetenekli oyuncuların milli takıma kısa sürede adapte olması en büyük şansınız. Şahsen en çok Nihat benim ilgimi çekiyor. İspanyada ve milli forma altında sergilediği performans gerçekten de müthiş. Umarım daha da yükseliryorumunu yaptı.

Etiketler:
Beğeniler: 2
Favoriler: 0
İzlenmeler: 474
favori
like
share
cagriozel Tarih: 03.08.2004 15:58
Valla vakti zamanında adamı boşu boşuna gönderdik diye ne üzülmüştüm bak şimdi adam almanya milli takım antrenörlüğüne kadar yükseldi ah ahhh!