seni seviyorum;
çünkü her sabah kalktığımda bir günüdaha seninle geçirecek olmanın mutluluğunu yaşatıyorsun bana. ben gene seninle başlıyorum ve her gün hayatı yeniden keşfediyorum

seni seviyorum;
çünkü gökkuşağının her tonunu gölgede bırakan en parlak renksin sen. herşey senin rengini taşıyor ve benim içinancak o zamn anlamlı oluyor.

seni seviyorum ;
çünkü soğuk günlerde içimi ısıtanılık rüzgarsın. sıcak günlerdeyse ferahlık veren kuzey rüzgarı. iliklerime işleyerek esiyorsun.

seni seviyorum;
çünkü herşeyde sen varsın. nasıl olmayacaksın ki... sanki sen doğduğumdan beri içimdeydin. yüreğimin en derin köşesindeysin. sanki ortaya çıkmak için beni bekliyordun. ve ben orada olduğunu fark edince hak ettiğin yere çıkardım seni.

seni seviyorum
çünkü benimlesin. seni görmem için yüzüne bakmam gerekmiyor. göüzümü kapatsam oradasın. gördüğüm her yüz aslında sensin.

seni seviyorum;
çünkü gözlerinin içinde binlerce yıldız, gecenin karanlığını delip geçiyot. sen bana bakarken ben kendimi yıldızlara bakar gibi hissediyorum. o yıldızların parlaklığında keybediyorum kendimi. gözlerim kamaşıyor ama şikayetçi değilim aydınlığında. güneş doğmasa, yıldızlar kaybolmasa diyorum ama bilmiyorum ki güneşim de sen olacaksın gecenin sonunda. bu kez daha parla, daha aydınlık çıkacaksın karşıma.

seni seviyorum;
çünkü saçların ellerimin arasında kayıp giderken, dünyadaki cenneti bulmuş gibi hissediyorum kendimi. cennetin sahibi ve biliiyorum ki sadece izin verdiklerin girebilir o cennette. ben o cennette kalmaya kararlıyım.

seni seviyorum;
çünkü her gülümseyişin içime yeniden yaşama sevinci dolduruyor. her gülümseyişin, karamsarlığı yıkıyor, umutsuzluğu parçalıyor. bir çiçek bahçesine çeviriyor çorak dünyayı...

çiçek dedim ya, bir çiçekadı verseydim sana papatya olurdun. açışıyla dünyaya, insanlara baharın geldiğini müjdeleyen papatya iddiasız ama güzel. güzel ama kibirsiz..

seni seviyorum çünkü seni sevmeyi, sana dokunmayı seni dinlemeyi sana bakmayı seni koklamayı seninle paylaşmayı seviyorum. seninle birlikte insana dair ne varsa onları da seviyorum.

seni sevdiğini anlatmaya çalışırken ne kadar çaresiz olduğumu da görüyorum. her sözcükten sonra durup tekrar tekrar düşünüyorum, seni yeterince anlatabildim mi diye... biliyorum ki yetmeyecek. bu kadar sözcükten sonra bile sana sevgimi anlatamamış olacağım.

sözcüklerin bittiği yerde gözlerime bak. onlar bu sevgiyi çok daha iyi anlatacaktır sana

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 789
favori
like
share
Kime Ne Tarih: 31.05.2006 22:00
Sözcüklerin bittiği yerde gözlerime bak. onlar bu sevgiyi çok daha iyi anlatacaktır sana..

Tşkler emeğine SağLik..
tıkır Tarih: 29.05.2006 12:18
Sevmeyi bilmiyor sandığımız insanların bile içlerinde sevginin bulunduğunu görünce sevmenin ne demek olduğunu anlarız ancak. Kelimeler ne yapabilir ki.! :20: Özlem ellerine sağlık,paylaşımların için Teşekkürler.
eReN_GüL Tarih: 10.05.2006 19:51
bende İNADINA ne varsa sende seviyorum hep seveceğim

...İNADINA hemde inadınaa
Saphir Tarih: 09.05.2006 23:12
seninle birlikte insana dair ne varsa onları da seviyorum.

sevmenin sonu gelmez... :69:

cok güzel bir paylasim abla, ellerine yüregine saglik...
SILA Tarih: 09.05.2006 18:41
seni sevdiğini anlatmaya çalışırken ne kadar çaresiz olduğumu da görüyorum. her sözcükten sonra durup tekrar tekrar düşünüyorum, seni yeterince anlatabildim mi diye... biliyorum ki yetmeyecek. bu kadar sözcükten sonra bile sana sevgimi anlatamamış olacağım. :79:

[COLOR=orangered]evet insanin anlatmaya kelimeler bulamadigi anda gozlerin konusmasi kadar anlamli birsey olmaz bu guzel paylasimin icin saol
casper Tarih: 09.05.2006 17:00
seni seviyorum;
çünkü gözlerinin içinde binlerce yıldız, gecenin karanlığını delip geçiyot. sen bana bakarken ben kendimi yıldızlara bakar gibi hissediyorum. o yıldızların parlaklığında keybediyorum kendimi. gözlerim kamaşıyor ama şikayetçi değilim aydınlığında. güneş doğmasa, yıldızlar kaybolmasa diyorum ama bilmiyorum ki güneşim de sen olacaksın gecenin sonunda. bu kez daha parla, daha aydınlık çıkacaksın karşıma. :85:
hOney Tarih: 09.05.2006 16:18
çiçek dedim ya, bir çiçekadı verseydim sana papatya olurdun. açışıyla dünyaya, insanlara baharın geldiğini müjdeleyen papatya iddiasız ama güzel. güzel ama kibirsiz..

ßence cok qüzel .. Sözlerin tükendiqi yerde hep qözler konu$ur ve en qüzel de qözler anlatir .. N' demi$ler qözler kalßin aynasidir ..
ßende ßir cicek ismi verecek olsam papatya derdim, ki zaten ßurasinda özellikle takili kaldim ..
Cok ho$ olmu$ aßla .. Ellerine Yüreqine Saqlik ..
Ice Tarih: 09.05.2006 15:47
çiçek dedim ya, bir çiçekadı verseydim sana papatya olurdun. açışıyla dünyaya, insanlara baharın geldiğini müjdeleyen papatya iddiasız ama güzel. güzel ama kibirsiz..

Paylasim icin tesekkürler..
cristiana Tarih: 08.05.2006 20:57
Bazan sozler cok gereksiz,gozler zaten her seyi anlatir...:3:
Paylasan yuregine saglik
Tesekkurler...