Kentin karmaşasında hayatı doyasıya yaşamaktan vazgeçmeyen genç ruhlar, bu bahar yeniden tazelenecek.
5 yeni mağazası ile Türkiyede modaya yeni bir soluk getiren Tabuu, İlkbahar/Yaz Koleksiyonu ile modern kadına hem günlük hayatın temposu, hem de sürpriz davetlerin özel anları için, ayrıcalıklı kombinasyonlar sunuyor.
Tabuu, özgün ve farklı konsepti ile her zaman gözönünde olan kadınlara, onları her ortamda çekici kılacak alternatifler yaratıyor. Tabuu kadını, bu ilkbahar ve yaz, mavinin tonları ile uçsuz bucaksızlığı, beyazın hakimiyeti ile saflığı yansıtıyor. Tabuunun yeni koleksiyonunda, bej ve yeşilin tonlarına ise, altın ve gümüşün parıltıları eşlik ediyor.
Tabuunun 2006 İlkbahar/Yaz Koleksiyonunda yer alan Blue konseptinde, günler cupro-vual denimlerle hareketleniyor. Yaz gecelerinde şık olmak isteyen bayanların tercihi Black koleksiyonunda, tril tril elbiseler ile pantolonları tahtından indirecek diz altında etekler ve bunlarla uyumlu payetli, parıltılı üstler eşlik ediyor. İş günlerinin ardından haftasonu keyfini yansıtan Weekend koleksiyonunda ise, rahatlığın sembolü koton pantolonları, jarse üstler tamamlıyor.
Gündüz rahat, gece masalsı, ama hep çekici&
Tabuu kadınını yansıtan pilili şortlar ve asiliği simgeleyen kapriler, kuplu kısa ceketler ile aykırı kombinasyonlar yaratıyor. Tabuu kadınları gündüz rahat kumaşlardan oluşan pantolon takımları tercih ederken, geceleri balon etekler, payetler, simli, parıltılı elbiselerle birer prensese dönüşüyor. Bu yazın vazgeçilmez renkleri beyaz ve bejin yanında, kırmızı tüm çekiciliği ile yer alıyor. Kadınlar uçuşan kumaşlar ve pastel renklerle bu yaz her zamankinden daha çekici görünüyor.
Tabuu kadını, hareketli yaşam tarzına uyan renkli feminen ve spor parçaların kombinasyonu ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Sade ama orjinalliği ile göz alan koleksiyon, zamansız konforun şıklığını temsil ediyor.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 461
favori
like
share