İngiltere'nin ses getiren kulübü Chelsea'de forvet arayışları devam ediyor. Dün Shevchenko'nun "İngiltere'ye gitmek istiyorum açıklamasından sonra gözler Mavilerin menajeri Jose Mourinho'ya çevrildi.

Portekizli teknik adam Shevchenko konusunda medyada yazıldığı kadar ısrarcı olmadığını belirtti ve çıkan haberleri yalanladı.

Eto'o ve Shevchenko ile temas halinda olan Chelsea'de Ballack'ın transferinin yüzde 99 bittiği açıklandı.

Ballack transferi konusunda basına konuşan teknik adam dünya çapında müthiş genç yeteneklerin yanında zaman zaman Ballack gibi klas isimleri de kadrolarına katmaları gerektiğini ve Ballack ile orta sahalarının daha da güçleneceğini belirtti.

Crespo'nun geleceği hakkında ise Mourinho: "Hernan halen daha Chelsea'nin oyuncusu, İtalya'ya dönmek istediği zaman bunu saklayacağını sanmıyorum. Uygun bir isim bizim için. Arjantin Milli Takımı ile kampa gidecek. Elimizdeki alternatifleri sonuna kadar değerlendireceğiz." dedi.

Portekizli kurt hoca İtalya'da bir takım çalıştıracağı ve Chelsea'yi bırakacağı konusunda çıkan haberler için ise: "2010'a kadar Chelsea ile sözleşmem var ve önümüzdeki 4 sene boyunca buradan bir yere gitmem olanaksız, fakat İtalya'da çalışmak istediğimi daha önce de belirtmiştim. Şimdilik böyle birşey söz konusu değil." diye konuştu.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 325
favori
like
share
schizoprenic Tarih: 13.05.2006 16:51
teşekkürler