Henry kendini İspanya'ya hazırlıyor! Sezon sonu bitecek olan sözleşmesi transfer borsasında günlerdir konuşulan ve Barcelona'nın çok ciddi teklifine rağmen "Önce Londra" diye basına açıklama yapan Fransız yıldız Henry yine akılları karıştırdı!

Fransız yıldızın futbolda haksız rekabete yol açan müthiş yetenek Ronaldinho ile dostluğu her geçen gün artıyor.

Öyle ki bu dostluk Barcelona'nın Arsenal ile karşılaşacağı Şampiyonlar Ligi finalinden önce telefon trafiğine dönmüş durumda.

Sezonun ikinci yarısı ile birlikte gelecek sezon için de Arsenal'de kalacak yorumları yapılan Henry'nin gizliden gizliye İspanya'da kendine ev baktığı geçtiğimiz günlerde İspanyol basınınca ortaya çıkarılmıştı.

Henry'nin bu telefon trafikleri hakkında yapacağı açıklama ise merakla bekleniyor.

İngiliz The Guardian gazetesi telefon trafiği hakkında ilginç tespitler yaparken, Barcelona cephesinde bitti gözüyle bakılması ve Barçalı futbolcuları artık Henry'i takım arkadaşları olarak görmesi transferi değişik bir boyuta sürükledi.

Arsenal menajeri Arsene Wenger'in bu son gelişmelerin açığa çıkmasının ardından Henry'nin kalacağına inancının azaldığı ve Fransız oyuncunun kararını Şampiyonlar Ligi finalinden sonra açıklaması bekleniyor.

Her hafta Henry'nin Barça ile olan transfer filminde değişik kareler görmeye alışmışken, bakalım gelecek günlerde bu transferin netlik kazanmaması sonucu basın ne tür gizli olayları açığa çıkaracak....

Beğeniler: 1
Favoriler: 0
İzlenmeler: 477
favori
like
share
schizoprenic Tarih: 13.05.2006 16:56
teşekkürler
puslukurt Tarih: 13.05.2006 16:22
sparky
Aynen sen gibi düşünüyorum dostum..
ZeuS Tarih: 13.05.2006 16:14
aslında hanry nin barcelonaya gitmesi cok iyi olur.cünkü barca hanry nin stilinde futbol oynuor...