Woody Allen'ın bu yaz çekimlerine başlayacağı henüz ismi hakkında bilgi olmayan yeni filminde Colin Farrell, Ewan McGregor ve Tom Wilkinson'un oynayacağı açıklandı.
Filmdeki başrollerden birini canlandıracak kadın oyuncu ise henüz belirlenmedi. Hikaye, çok ciddi maddi sorunlar içinde bulunan iki kardeşin, içinde bulundukları çıkmazdan kurtulmak için yasadışı yollara başvurmaya karar vermeleri ile ilgili.
Çekimler Haziran ayında Londra'da başlayacak. Böylece bu yapım, tüm filmlerini New York'ta çekmesi ile tanınan Allen'ın, Match Point ve Scoop'tan sonra Londra'da çektiği üstüste üçüncü film olacak.

*****

2004'de Michael Gondry'nin yönettiği Eternal Sunshine of the Spotless Mind'da yardımcı rollerden birini oynayan Kirsten Dunst, yönetmenin yeni filmi Be Kind Rewind'da bu kez başrollerden birini canlandıracak.
Filmde diğer başrolü Jack Black'in oynayacağı daha önce açıklanmıştı. Gondry'nin kendisi tarafından yazılan senaryo, dayanılmaz şiddette başağrıları çeken adamın bunun sebebini bölgedeki enerji santrali olarak görmesi ve buraya bir sabotaj düzenlemesi ilgili. Fakat bunun sonucunda meydana gelen manyetik alan ile bölgedeki tüm sinema filmleri bozulur.
Halen Spider Man 3'ün çekimlerinde bulunan Dunst'ın da katılması ile çekimler Eylül ayında başlayacak.

*****


Keanu Reeves ve Sandra Bullock ikilisinin 1994'deki Speed'den bu yana ilk kez birlikte oynadıkları filmin yönetmeni Arjantinli Alejandro Agresti.
2000 yapımı Güney Kore filmi Il Mare'nin yeniden çevrimi olan yapım, göl kenarındaki gizemli bir evde birbirlerinden iki yıl arayla oturan bir adam ile kadının, sihirli bir posta kutusu yardımıyla haberleşmelerinin romantik hikayesi.

*****


Flushed Away : DreamWorks'ün yeni animasyonunda seslendirme yapan isimler Hugh Jackman, Kate Winslet, Ian McKellen, Andy Serkis, Bill Nighy ve Jean Reno.
Sam Fell ve David Bowers ikilisinin yönettiği film, zenginlerin oturduğu bir mahallede son derece rahat bir yaşam süren farenin, günün birinde kendini kanalizasyon şebekesinde bulması ve buradaki yaşamın zorluklarıyla karşılaşması ile ilgili.

*****


World Trade Center : Oliver Stone'un yönettiği film 11 Eylül 2001'de Dünya Ticaret Merkezi'nden kacmaya calışan insanları kurtarmaya giden itfaiye erlerinin hikayesi.
Nicolas Cage'in başrolünü oynadığı filmin diğer oyuncuları Michael Peña, Maria Bello, Maggie Gyllenhaal ve Jay Hernandez.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 444
favori
like
share
tozkoparan Tarih: 21.08.2007 06:18
Paylaşım İçin Teşekkürler Ellerine Sağlık...
ozlems_o Tarih: 18.05.2006 12:26
filmler hakkaten çok güzel yaaa :85:

paylaşım için sağol abi