Kaymakam Mustafa Karslıoğlu İlköğretim Okulu Hakkında - Kaymakam Mustafa Karslıoğlu İlköğretim Okulu Tanıtım - Kaymakam Mustafa Karslıoğlu İlköğretim Okulu Resimleri - Kaymakam Mustafa Karslıoğlu İlköğretim Okulu İletişimKaymakam Mustafa Karslıoğlu İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

1999 yılının Mart ayında Patlangıç Taşyaka mevkiinde ve etrafındaki yerleşim yerlerinde hiç okul olmamasını , öğrencilerin uzağa gitmesini ve burada okul sorunu olduğunu gören İlçe Kaymakamı Mustafa Karslıoğlu'nun bu mevkiide büyük gayretlerle arsa temin etmesiyle sağlamış olduğu mahalli imkan ve destek ile okul yeri hazırlanarak 1 Nisan 1999 tarihinde inşaata başlanmıştır. 5 aylık bir süre içinde 21 derslik okulun inşaata ve gerekli demirbaşı ve mefruşatı tamamlamak suretiyle 14.09.1999 tarihinde törenle hizmete açılmıştır.

VİZYONUMUZ

İlköğretim okullarının en iyisi olabilmek için her türlü rekabet koşulları içerisinde, gelişim ve değişimlere odaklı atılımlar yaparak, ilçemizin, öğrencilerimizin, velilerimizin ve çalışanlarımızın gurur duyacağı bir marka haline gelmektir.

MİSYONUMUZ

Çağdaş eğitim metotları ve yaklaşımları ışığında;milli değerlerine bağlı,bedenen,ruhen sağlıklı,vatanını ve milletini seven,kişilik sahibi,özgür ve özgün düşünce gücüne sahip,insan haklarına saygılı,yaratıcı,teşebbüs cesareti ve kabiliyeti olan,ailesine,çevresine ve devletine karşı sorumluluklarını bilen bireyler yetiştirmektir.

Kaymakam Mustafa Karslıoğlu İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bulunduğu İlçe: Fethiye
Okulun Telefonu: 252 6111200
Okulun Faksı: 252 6111201
Okulun Adresi: BAHA ŞIKMAN CADDESİ, ÖLÜDENİZ YOLU ÜZERİ YÜKSEK OKUL ARKASI PATLANGIÇ
Okulun Web Adresi: [url]http://karsliogluioo.meb.k12.tr/[/url]
Okulun E-Posta Adresi: [email]816559@meb.k12.tr[/email]
Okulun Müdürü:
Okulun Ulaşım Bilgileri: İl Merkezine Uzaklığı 120 - İlçe Merkezine Uzaklığı Merkez
Metropol İçi / Dışı : İçi
Ulaşım Durumu : Karayolu
Lojman Durumu: Yok
Bölgedeki Kiralık Konut Durumu : Sıkıntı Yok


Kaymakam Mustafa Karslıoğlu İlköğretim Okuluv Resimleri :Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr - [url]www.meb.gov.tr[/url]

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 1868
favori
like
share