[COLOR=coral]İnci koleksiyonunda yaz geceleri için tam da kot altı denecek şıklıkta ve modernlikte bir çok trendy model var& Günlük yaşamda olduğu kadar, geceleri de giyilebilen, her sezonun gözdesi jeanler, bu yaz sivri yada dolgu topuklu abiye ayakkabılar ile en parlak ve şık dönemini yaşıyorlar. Amerikalı film yıldızlarının ve Avrupalı mankenlerin öncülüğünü yaptığı kot altı şıklık tüm dünyada kabul gören bir moda akımına dönüştü. Günümüzde genç kızların vazgeçemedikleri jean şıklığı birbirinden şık birbirinden iddialı ayakkabılarla

Bu ayakkabılarla vereceğiniz mesaj, "Hayatı, modayı, eğlenmeyi ve her zaman trendlerin peşinden koşmayı çok seviyorum" olacaktır. Aynı zamanda ruhunuzu kıyafetinize yansıtamadığınız günlerde, kendinizi biraz sıra dışı bir ruhta hissediyorsanız İncinin lame, dore, bakırdan oluşan taşlarla ve zincirlerle süslenmiş sıra dışı ayakkabıları yine yardımınıza koşacaktır.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 526
favori
like
share
september Tarih: 31.05.2006 08:06
kot çok çeşitli bir kıyafet gerçektende. spor bir ayakkabı ile sportif olabiliyorsunuz , abiye bir ayakkabı ile gayet şık olabiliniyor. iyiki kot var :70:
SU-PERISI Tarih: 22.05.2006 10:18
gerçekten incinin harika ayakkabıları var