Yaşam tarzımız ve genetik yatkınlıklarımızın hastalıkların ortaya çıkmasında etkin rol oynadıkları bilimsel bir gerçek. Şimdi ağzınızdan aldıracağınız ufak bir mukoza dokusu ve cevaplayacağınız kişisel değerlendirme formu ile gelecekte kalp damar hastalıkları, felçler, diyabet, osteoporoz ve kanser gibi kompleks hastalıkların ortaya çıkma ihtimalini azaltabilirsiniz.
İlri Tıp Teknolojileri (İTT), beş milyon dolarlık yatırımla Hacettepe Üniversitesi Teknokenti'nde kurduğu laboratuarlarda genlerinizde bulunabilecek 'polimorfizm' adı verilen değişiklikler saptanıyor. Bu sonuçlar yaşam tarzı anketinizdeki bilgilerle birlikte yüksek teknolojik bilgisayar programlarıyla analiz ediliyor. Bu analiz yaşlanmaya ve hastalıklara yol açan 5 sağlık alanında (Kalp damar ve bein damar sağlığı, İnsülin direnci (Diyabet ve metabolik sendroma yatkınlık), İnflamasyon, Antioksidasyon ve detoksifikasyon, Kemik sağlığı) Vitagenetik Haritanızı ortaya koyuyor:

Sonuçta tamamen size özel 150 sayfalık Gentest Vital raporunuz hazırlanıyor. Bu raporda kişisel tercihleriniz, yaşam tarzınız göz ardı edilmeden genetik yapınıza uygun beslenme, vitamin ve suolamen kullanımı, egzersi reçetesi ve tıbbi takip önerileri sunuluyor. "Yetkili Uygulayıcı" olarak tanımlanan, bu konuda özel eğitim almış uzman hekimler raporu en az bir saatlik sürede size açıklıyor. Optimum Yaşam Planı olarak adlandırılan bu öneriler kişiye özel tıp uygulamalarının dünyadaki en gelişmiş şekli.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 461
favori
like
share
casper Tarih: 23.05.2006 14:57
aaaa çok ilginç walla hi bunu ilk kez duyuorum,
ama acaba acırmı,
eğer bu testi yapan bir yer bulursam hemen yaptıracağım,
sağol canım
SU-PERISI Tarih: 22.05.2006 17:35
çok güzel kişi kendini neyin faydalı,neyin zararlı oldugunu ona göre ayarlar