bir papatya tarlası düşün..ilk bahar ayı.. ve sen onun yanında geçiyorsun.
ve o papatya tarlasındabir papatya dikkatini çeker.. binlercesinden birisidir ama sen onun yanına gidersin. onda seni çeken bir şeyler vardır. o papatyayı olduğu gibi yerden koparırsın. sadece senin olsun istersin. sadece senin.öleceğini düşünmeden. işte bu TUTKU! içindeki şiddetin durduramadığı bir bencillik ama bir o kadar güzel ve hapsedici.

yine o tarlanın kenarında yolda yürüyorsun. yine milyonlarcasının arasında bir tanesi seni çeker.yaklaşırsın yanına... yanına gidersin o papatyanın.. gözlerin başkasını görmez olur o an. onun için her şeyi yapmayı istersin. dokunmak istersin. dokunamazsan orada onunla ölmek istersin. ama birden hafif bir rüzgar eser ve başka güzel çiçek kokusu gelir burnuna. dayanamazsın onun kokusuna. unutursun herşeyi bir anda ve o kokunun geldiği yöne gidersin. o papatya orada kalmıştır. yüreğinin bir kenarnda. paylaşılamamıştır bir çok şey.. unutulmaz belki ama geri dönülmez ona. işte bu AŞK!

yine o yoldasın.. papatya tarlasının yanından geçen ve yine bir papatya... milyonlarcasının içinden seni çeker.. gidersin yanına. orda kalakalırsın. o hiç ölmesin diye herşeyi yaparsın. tüm gücünle onunla olmak istersin. ölene kadar birlikte kalırsınız. işte bu SEVGİ! dir.

Etiketler:
Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 632
favori
like
share
Kime Ne Tarih: 02.06.2006 13:48
Tşkler emeğine SağLik..
tıkır Tarih: 29.05.2006 11:46
Ey Aşk sen nelere kaadirsin. :20: Özlem ellerine sağlık,paylaşımların için Teşekkürler.
Serendipity Tarih: 23.05.2006 08:40
bu güzel yazı için eline sağlık

sevmek sevgili olmaktır
sevgilinin yüzünde gülücük olmaktır
sevmek sevgilinin limanı olmaktır
sevmek sevmesini bilmektir

bunları daha uzatabilirim ama

sevmek sadece SEVMEK olmaktır
Ice Tarih: 22.05.2006 13:52
orda kalakalırsın. o hiç ölmesin diye herşeyi yaparsın. tüm gücünle onunla olmak istersin. ölene kadar birlikte kalırsınız. işte bu SEVGİ! dir

Tesekkürler..