Seni Seviyorum
Bir gün sormuşlar ermişlerden birine;
SENİ SEVİYORUM ÇÜNKÜ... HER SABAH KALKTIĞIMDA YAŞAMAK İÇİN TEK NEDEN SEN VARSIN, FAKAT SENİ SEVMEK İÇİN BİNLERCE NEDENİM VAR.
SENİ SEVİYORUM ÇÜNKÜ... BU SİYAH BEYAZ DÜNYADA BENİM İÇİN TEK RENK SENSİN,

SENİ SEVİYORUM ÇÜNKÜ... BU SOĞUK GÜNDE İÇİMİ ISITAN BİR ESİNTİ GİBİSİN HAFİFTEN ESİYORSUN, İLİKLERİME İŞLEYEREK SONRADA KAYBOLUP GİDİYORSUN, DAHA NERDEN GELDİĞİNİ ANLAYAMADAN.

SENİ SEVİYORUM ÇÜNKÜ... SENİ SEVMEKTEN BAŞKA BİR ŞEY GELMİYOR İÇİMDEN O KADAR DOĞALKİ BU DUYGU RUHUMUN DERİNLİKLERİNDE, SANKİ DOĞDUĞUMDAN BERİ VAR SADECE ORTAYA ÇIKMAK İÇİN SENİ BEKLİYORDU.

SENİ SEVİYORUM ÇÜNKÜ... SENSİZ BİR YAŞAMI ARTIK DÜŞÜNEMİYORDUM. SENSİZ BU KURU DÜNYADA YAŞAMAKTANSA ÖLÜMÜN SOĞUK NEFESİNİ ÖPMEYİ BİR DAHA HİÇ SENİ GÖRMEMEKTENSE HAYATA ARKAMI DÖNMEYİ TERCİH EDERDİM

SENİ SEVİYORUM ÇÜNKÜ...NE ZAMAN BİR AŞK ŞİİRİ DUYSAM, MISRALARDAN SEN AKIYORSUN, NE ZAMAN ESKİ BİR ŞARKI GELSE KULAĞIMA GİTAR TELLERİ ARASINDAN SÜZÜLEN NOTALAR SENİ GETİRİYOR BANA.

SENİ SEVİYORUM ÇÜNKÜ... GÖZLERİNİN İÇİNDEKİ BİNLERCE YILDIZ GECENİN KARANLIĞI DELİP GEÇİYOR. SANA BAKARKEN KENDİMİ YILDIZLARA TEPEDEN BAKIYOR GİBİ HİSSEDİYOR..

SENİ SEVİYORUM ÇÜNKÜ... BENLİĞİM SANA AİT, SEN ONU BURUŞTURUP ÇÖPEDE ATABİLİRSİN KALBİNE YAKIN BİR YEREDE KOYABİLİRSİN TANRIM ! O KALBİNE YAKIN SICAK YERDE OLMAK İSTERDİM.

SENİ SEVİYORUM ÇÜNKÜ...SEN SENSİN. AMA BENİ BEN OLDUĞUM İÇİN SEVERMİYDİN ONU KİMBİLİR

SENİ SEVİYORUM ÇÜNKÜ... SENİ SEVMEYİ SEVİYORUM, SENİ KOKLAMAYI SEVİYORUM, SANA DOKUNMAYI SEVİYORUM

SENİ SEVİYORUM ÇÜNKÜ... SAÇLARIN ELLERİMİN ARASINDAN KAYIP GİDERKEN, DÜNYADAKİ CENNETİ BULMUK GİBİYİM. BİR AN ELİMDE TUTUYORUM. O CENNETİ BİR AN SONRA BELKİDE TAMAMEN ELLERİMDEN KAYIP GİTMİŞ OLACAK

SENİ SEVİYORUM ÇÜNKÜ... ÖLENE KADAR YOK OLANA KADAR SENİNLE OLSAM.. BU HERHALDE BİR CEZA GİBİ GELİR. DAHA ÇOK SENİNLE OLAMADIĞIM İÇİN

SENİ SEVİYORUM ÇÜNKÜ... SENİ ANLATMAK İÇİN MISRALAR YETMİYOR. DÜŞÜNÜYORUM BİR KIŞ GECESİ BUNU YAZARKEN ACABA KAÇ KİŞİ SENİN İÇİN BÖYLE MISRALAR YAZDI veya YAZMAK İSTERDİ.

SENİ SEVİYORUM ÇÜNKÜ... SENİN GÜLÜMSEMEN GÜNEŞİN DOĞUŞU GİBİ. İNSANA HERŞEYİ UNUTTURUYOR SADECE SEYREDİP TADINA VARMA HİSSİ UYANDIRIYOR.

SENİ SEVİYORUM ÇÜNKÜ... BU KADAR NEDENDEN SONRA BİLE SENİ NE KADAR SEVDİĞİMİ ANLATAMADIM.

SENİ NE KADAR SEVİYORUM BIRAK ANLATAYIM. SENİ RUHUMUN ERİŞTİĞİ DERİNLİKLERE YÜKSEKLİKLERE KADAR SEVİYORUM.

Etiketler:
Beğeniler: 2
Favoriler: 1
İzlenmeler: 425
favori
like
share
cem savran Tarih: 08.07.2006 02:32
çok güzel ellerine yüreğine sağlık
AsPeNDoS Tarih: 08.07.2006 01:57
SENİ SEVİYORUM ÇÜNKÜ... SENİ SEVMEKTEN BAŞKA BİR ŞEY GELMİYOR İÇİMDEN O KADAR DOĞALKİ BU DUYGU RUHUMUN DERİNLİKLERİNDE, SANKİ DOĞDUĞUMDAN BERİ VAR SADECE ORTAYA ÇIKMAK İÇİN SENİ BEKLİYORDU..

tşkler emek vede paylaşımlarınız için..
BoardBeLasi Tarih: 07.07.2006 21:53
Paylasim icin tessekurler
hicon Tarih: 07.07.2006 21:24
çok harika yaaaa çok güzel emeğinize sağlık teşekkürler
ozlems_o Tarih: 23.05.2006 09:42
SENİ SEVİYORUM ÇÜNKÜ... BU KADAR NEDENDEN SONRA BİLE SENİ NE KADAR SEVDİĞİMİ ANLATAMADIM.

çok güzel arkadaşım gerçekten özelliklre rsim çok uygun olmuş yüreğine sağlık
stormysea Tarih: 22.05.2006 20:47
...
SENİ SEVİYORUM ÇÜNKÜ...NE ZAMAN BİR AŞK ŞİİRİ DUYSAM, MISRALARDAN SEN AKIYORSUN, NE ZAMAN ESKİ BİR ŞARKI GELSE KULAĞIMA GİTAR TELLERİ ARASINDAN SÜZÜLEN NOTALAR SENİ GETİRİYOR BANA.
....


Çok güzel.
Paylaşan yüreğinize sağlık.