Dikdörtgen ve yuvarlak formların büyük bir uyumla birleştiği Happening yalınlığı ile tüm mekanı sarıyor. RocaKalenin Happening vitrifiye takımı, Ramon Beneditonun bugünün banyolarına bir hediyesi. Modern çizgilere sahip takım, dikdörtgen üzerine oturtulmuş daire formlu lavabo seçeneği ile sadece estetik değil, geniş kullanım alanı da sağlıyor.
Serinin 56 cm lavabosu yarım ayakla ya da tek başına kullanılabiliyor. 56 cm lavabo aynı zamanda tezgahüstü kullanım seçeneği ile küçük banyolara da uygun bir ürün. 80 cm etajerli lavabo alternatifi ise geniş banyoların tercihi. Her iki lavabo seçeneği, duvardan ankastre armatürlerle kombine edilebildiği gibi lavabo üzeri armatürlerle de hoş bir uyum yakalıyor.
Takımın 63,5 cm derinliğe sahip duvara sıfır klozeti, mekanda yerden tasarruf edilmesi açısından önemli bir detay. Amortisör sistemi ile yavaş bir şekilde kapanarak gürültü olmasını engelleyen Yavaş Kapanan Kapak, klozetin akıllı tamamlayıcısı. Kademeli kapanma sistemi kapağın aynı zamanda uzun ömürlü olmasını da sağlıyor.
Sadece 65 mm kalınlığa sahip flat duş teknesi, uyumlu çizgisi ile takımı tamamlıyor. Duş teknesi tek başına kullanılabildiği gibi banyonun tarzına uygun olarak tik ağacı aksesuarı ile de tercih edilebiliyor.

Beğeniler: 1
Favoriler: 0
İzlenmeler: 562
favori
like
share
leylacik Tarih: 26.06.2006 15:14
cok güzel bir banyo, bende istiyom :79:
yaren55 Tarih: 23.06.2006 21:24
EVET BENDE SADELIKTEN YANAYIM....... :3:
CADIKIZ Tarih: 01.06.2006 10:38
[COLOR=coral]Evet yaa iste budur sadelik..
herzaman cok sevmisimdir :85: