Beki İkala - Beki İkala Erikli Kimdir - Beki İkala Erikli Hakkında - Beki İkala Erikli Resimleri


Robert Kolej ve Boğaziçi İşletme mezunu olan Beki Erikli, 13 yıl üst düzey yönetici olarak, Procter & Gamble Türkiye, Almanya, İsviçre, Hollanda ve İngiltere’de çalıştı.Küçük yaşta yasam otesiyle iletisim yeteneğini keşfeden ve uzun yıllar çevresinin de etkisiyle bu yönünü bir kenara atan Beki Erikli, yöneticilik dönemlerinde İngiltere’de Sir John Whitmore’dan Executive Coaching ve Collin Reeve’den NLP Practitioner/ Business NLP eğitimi aldı.

Heidelberg’de CTI (Coaches Training Institute)’un beş aylık yaşam koçluğu eğitim programını tamamladı. Kariyerine çocuğu için ara verdiği dönemde, uluslarası danışmanlık ve yaşam koçlugu yaparken spiritüellikle yeniden tanıştı. ‘Zero Limits’ adlı kitapta söz edilen Hawaii’li şaman Dr.Ihaleakala Hew Len’den aldığı Ho’oponopono eğitimi sayesinde öğrenciliği ve kariyeri boyunca bir kenara attığı içsel rehberliğine yeniden kavuştu.

İçsel rehberliği, onu Münih’te Charles Virtue’dan Yaşam Otesiyle Iletişim ngel Therapy Practitioner) ve Meleklerle Yaşam Otesiyle Iletişim (Angel Therapy Mediumship) eğitimi almaya yöneltti. Meleklerle çalışmaya başladıktan sonra neredeyse her gün irili ufaklı mucizelerle karşılaşması, meleklerden yardım istediğinde yaşadıkları, Beki Erikli’yi öğrendiklerini baskalarıyla da paylaşmaya yöneltti.

12 sene yurt dışında yaşadıktan sonra 2009′da İstanbul’a dönen Beki Erikli, Executive Coaching/Yaşam Koçluğu’nun yanısıra, gruplarla ve bireylerle yaşam ötesi ile iletişim, geçmiş yaşam şifası ve ‘meleklerinizle iletişim kurma’ çalışmaları yapmaktadır.

Ekim 2010′da ‘Meleklerle Yaşamak’ adlı kitabı Goa yayınlarından piyasaya çıkmıştır.

[COLOR=#413e32]Heidelberg’de CTI (Coaches Training Institute)’un beş aylık yaşam koçluğu eğitim programını tamamladı. Kariyerine çocuğu için ara verdiği dönemde, uluslarası danışmanlık ve yaşam koçlugu yaparken spiritüellikle yeniden tanıştı. ‘Zero Limits’ adlı kitapta söz edilen Hawaii’li şaman Dr.Ihaleakala Hew Len’den aldığı Ho’oponopono eğitimi sayesinde öğrenciliği ve kariyeri boyunca bir kenara attığı içsel rehberliğine yeniden ka

Etiketler:
Beğeniler: 1
Favoriler: 1
İzlenmeler: 8956
favori
like
share